מיציתם את "האנטומיה של גריי"? לא התחברתם ל"משחקי הכס"? סיימתם עוד צפייה ב"חברים"? השנים האחרונות - שהכניסו לחיינו שירותי סטרימינג כמו אפל TV פלוס, דיסני+, אמזון פריים ו-FreeTV, שהצטרפו לפלטפורמות קיימות כמו יס, הוט ונטפליקס - הפכו את המרדף אחרי הסדרה הגדולה הבאה לבלתי אפשרי. מישהו אחד מדבר על סדרת נוער ממכרת, אחרת ממליצה בכלל על מותחן של HBO, והאנשים שמחפשים קומדיה או דרמה טובה לצפות בה נשארים חסרי אונים. למרבה המזל, עכשיו יש פתרון.

"מה רואים היום?" של tvbee כאן כדי לעזור לכם למצוא את הסדרות הכי מומלצות, הכי חדשות והכי טובות שיש היום בטלוויזיה. כל מה שצריך זה לסמן את הסדרות שאהבתם מתוך הרשימה, ולציין אילו פלטפורמות תוכן ושירותי סטרימינג יש לכם בבית. אנחנו כבר נבין אם אתם טיפוס של דרמה, קומדיה או בכלל מתח, ואיזו סדרה זמינה בהוט, יס, נטפליקס או אמזון פריים, ונדאג למצוא לכם את ההמלצה הבאה.

ככה זה עובד:

  1. בוחרים סדרות שאתם אוהבים. בשלב הראשון יופיעו לפניכם 36 סדרות - דרמה, קומדיה, אנימציה, דוקו ומה לא. תעברו על הרשימה, תחשבו טוב, ותסמנו את 3–10 הסדרות שהכי נהניתם מהן, והכי קרובות לדבר הבא שתרצו לראות.
  2. בוחרים פלטפורמות תוכן. יס או הוט? נטפליקס או אמזון פריים? סלקום או פרטנר? כדי שנדע למצוא לכם את הסדרה המושלמת נצטרך לדעת אילו שירותים יש לכם בבית. אם אתם מעדיפים להסתדר עצמאית - זה בסדר, אפשר לדלג הלאה.
  3. ההמלצות. אחרי שעברנו על כל הנתונים נציג לפניכם את ההמלצה שהכי מתאימה לטעם שלכם. האפשרות הראשונה לא נראית לכם? מזל שיש לנו 3 המלצות. כבר צפיתם באחת הסדרות? לחצו על "החלף סדרה" ותקבלו אחת אחרת. מתחרטים על הבחירות שסימנתם? הכל בסדר, תמיד אפשר לחזור לאחור. ברגע שתסיימו ניתן יהיה לשמור את התוצאות, לשתף בסטורי - ובעיקר להתחיל לצפות. אחר כך כבר נעזור לכם עם עוד המלצות.

היכנסו ל"מה רואים היום" כדי לראות את ההמלצות שלנו.