מעל לשנה אחרי שהעונה הראשונה של "חם, לוהט, רותח!" הפכה ללהיט הבלתי מעורער של תקופת הסגרים, נטפליקס הגשימה את המשאלות שלנו והחזירה את ריאליטי החרמנים האהוב לעונה שנייה ומהבילה לא פחות (ובעצם, אפילו יותר). הרווקים חסרי המעצורים עברו על החוקים של לאנה הרבה יותר מדי פעמים, אבל בסוף העונה - הם התחלקו לזוגות זוגות ויצאו מחוזקים ומשופרים. מעתה והלאה, היזהרו מספוילרים: שניים ממתמודדי העונה הצליחו לבלוט במיוחד (ולא, אנחנו לא מדברים על הזוכה מרווין). צ'ייס, שהתחיל את העונה בזרועותיה של קרלי וסיים אותה כשהוא בכלל מאוהב בטבית'ה (הנטישה שלו את החברה הראשונה, כזכור, לא התקבלה בברכה על ידי צופי התוכנית). הבחור השני שהצליח להפוך לדמות מרכזית בוילה הוא, כמובן, קאם - שהיה צמוד לאמילי המתוקה מהיום הראשון ועד ליום האחרון (עם הפסקות, כמובן: הקשר הזה ידע כמה וכמה מהמורות בדרך, ואך ורק בגלל הצד הגברי של הזוגיות הזו).

תרחיש אחד שקרה בשלב מאוחר יחסית של העונה הצליח לייצר מתח בין שני הגברים המסוקסים. טבית'ה וקאם נפגשו בחדר המקלחות ופצחו בדו שיח (קצת יותר מדי) פלרטטני שהפך להצעה מפתה מטבית'ה, שהציעה לקאם להיכנס איתה למקלחת (בשלב זה, נזכיר שוב כי שני הבריטים המחורמנים האלה יצאו אז עם אחרים). כשהתקרית בין טבית'ה לקאם יצאה לאור, היא לא העלתה את הבית בלהבות - אבל החשיפה כן עוררה אי נעימות ביחסי קאם וצ'ייס. אותו מתח, כך מסתבר, המשיך והסלים מאז שנגמרה התוכנית.

מתוך "חם, לוהט, רותח!" (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
עדיין ביחד. קאם ואמילי ב"חם, לוהט, רותח!" | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

מאז סיום העונה, קאם ואמילי נשארו מחויבים זה לזו. הם סיפרו בפרק האיחוד של כוכבי הסדרה כי הם מתגוררים יחד בבית אמה של אמילי בזמן שהם מחפשים דירה משלהם, ומדי פעם מעלים איזו תמונה משותפת (ודביקה במיוחד) לאינסטגרם. לרוע המזל, נראה שצ'ייס (הרווק לעת עתה) דווקא מחפש איך להעביר את הזמן, והוא כנראה החליט שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפתוח בסכסוך בינו לבין הזוג האהוב על מעריצי "חם, לוהט, רותח!". רגע לפני שידור פרק האיחוד, צ'ייס כתב בחשבון הטיקטוק שלו: "כאשר אתם עוזבים את בווילה בתור 'הזוג החזק ביותר', אבל אז החברה שלך עולה על מטוס כדי לראות אותי... נתראה עוד 12 שעות". צופים רבים היו מבולבלים, ורבים החלו להאמין שאמילי זרקה את קאם לטובת שחקן הפוטבול התככן. 

וזה ממש לא נגמר שם. הגולשים חדי העין הבחינו כי אחרי ההערה ההיא שפרסם צ'ייס בטיקטוק, קאם הסיר מעקב מחשבון האינסטגרם של חברו לשעבר מהתוכנית. קאם לא הסתפק בהסרת מעקב, ופירסם תגובה ראויה בחשבון הטיקטוק שלו: "כאשר הוא אומר לעולם שהחברה שלך טסה בשביל לראות אותו. תמשיך לחלום". אפשר היה לפרש את האינטראקציה המוזרה הזו גם כ"צחוקים", או כפי שהם מכונים ב"חם, לוהט" - "באנטר".

אבל בריאיון שהעניק קאם למגזין Goss.ie, הוא הודה כי זה לא ממש המצב. "בשבילו זה אולי היה מצחיק, אבל בשבילי - אם אתה עושה איתי צחוקים זה לא מפריע לי; מה שהפריע לי היה שזה קשור לאמילי. היא החברה האמיתית שלי, זה לא רק דבר שאני עושה בשביל התוכנית. זה די עצבן אותי. אני לא הייתי עושה את זה לחבר שלי. אני לא שונא אותו או נוטר לו טינה, אבל זה היה לא מכבד". עוד אמר קאם כי "הוא סוג של התנצל. בשבילי, הדבר העיקרי היה זה שזה קרה יומיים לפני שאנחנו עולים ללייב כדי לספר לעולם שאנחנו עוד ביחד. אז זה קצת לקח מאיתנו את תשומת הלב. חיכינו לזה שישה חודשים והוא ניסה להרוס את זה".

@chasedemoor

See you in 12 hours #THTH #toohottohandle #netflix @harryjowsey @peter_vigilante

♬ ahAAAAA HAHAAAA - ryn, the mean lesbian wifeguy

@camholmess

. Nice try

♬ Stromae Alors on Danse - ᴍᴇɢᴜᴍɪ & ᴋʏᴏ