ג'ניפר אניסטון ידעה שנים טובות יותר לקריירה שלה. היא אמנם נמצאת בכל פינה - לפעמים גם עם בראד פיט - אבל פרויקט הדגל שלה ל-2020, סדרת הדרמה "תוכנית הבוקר" של אפל TV פלוס, לא לגמרי סיפק את הסחורה. אניסטון אמנם הייתה מועמדת לפרס האמי על תפקידה בסדרה, אך נאלצה לצפות בכוכבת "אופוריה" זנדאיה זוכה בו במקומה. עכשיו, מתברר שגם אם "תוכנית הבוקר" היא לא הסיבה לכך, השחקנית שוקלת לחשב מסלול מחדש.

אניסטון התארחה בתחילת השבוע בפודקאסט "Monday's Smartless", ונשאלה על ידי המנחים - השחקנים ג'ייסון בייטמן, וויל ארנט ושון הייז - על תכניותיה לעתיד, אם יש כאלה. אניסטון הודתה כי במהלך השנתיים האחרונות היא חשבה לעזוב את התעשייה, ואפילו ראתה בכך "פנטזיה". לפי אניסטון, הרגע בו הייתה הכי קרובה לעזוב את הוליווד קרה ממש לאחרונה. "אני חייבת לומר שבמהלך השנתיים האחרונות זה עבר לי בראש, וזה לא קרה בעבר", סיפרה. כשבייטמן הציג בפניה את האפשרות לעסוק בבימוי בעתיד, השחקנית סיפרה כי היא ממש לא פוסלת את האפשרות - ויותר מזה: "אני אשמח לביים יותר, אני נהנית מזה".

אניסטון הוסיפה וציינה שפרויקט אחד ספציפי מהתקופה האחרונה, שאיננו "תכנית הבוקר", גרם לה לשקול יותר ברצינות פרישה מעולם המשחק. "זו הייתה עבודה שסיימתי ואז חשבתי, 'וואו, זה היה... זה שאב ממני את הכוחות. ואני לא יודעת אם זה מה שמעניין אותי'". לפי אניסטון, התסריט כלל לא היה מוכן, והיא הייתה תקועה בעבודה על אותו תפקיד במשך שלושה חודשים: "זה היה פרויקט לא מוכן", הסבירה, "את תמיד אומרת 'לא אעשה את זה שוב! לא שוב!'". ובזמן שאניסטון לא חשפה במה מדובר, סריקה קצרה של הרזומה שלה מצביעה על שני חשודים מידיים מהשנתיים האחרונות: הסרטים "גדולה מהחיים" ו"תעלומת רצח", כשאחד מהם הוא ככל הנראה הקש ש(כמעט) שבר את גב הגמל. 

למעשה, התסכול של אניסטון מעולם המשחק ככל הנראה נמשך כבר שנים. ביוני האחרון הודתה השחקנית כי העבודה על דמותה של רייצ'ל גרין ב"חברים" השאירה אותה לכודה בתוך טייפקאסט מאוד מסוים בהוליווד. בראיון למגזין ההוליווד רפורטר אניסטון סיפרה כי היא נאבקה כדי שבתעשייה יראו בה משהו מעבר ל"בחורה בדירה הניו-יורקית עם הקירות הסגולים". "לא יכולתי להוריד את רייצ'ל גרין מהגב שלי כל החיים", הסבירה, "לא יכולתי לברוח מרייצ'ל מ'חברים', וזה ממשיך להיות משודר ואת אומרת, 'תפסיקו לשדר את הסדרה המזוינת הזו!'".