עובדי קוויבי, שירות הסטרימינג החדש שכל הפרקים בו נמשכים פחות מ-10 דקות, זועמים. המטרה שלהם: ריס ווית'רספון. הסיבה: "Fierce Queens", סדרת טבע חדשה אותה מקריינת כוכבת "שקרים קטנים גדולים", ובעיקר סכום הכסף האדיר אותו קיבלה ווית'רספון בתמורה לתפקיד.

"Fierce Queen", שעלתה לראשונה עם השקת קוויבי, עוקבת מההיבט הפמיניסטי אחר חיות ממין נקבה, כמו צ'יטות, צבועות ומלכות נמלים - תוך שימוש בסיסמה "דמיינו עולם בו נשים מקבלות את ההחלטות". על פי דיווח של האתר Page Six, עבור תפקיד הקריינית בסדרה (המונה שישה פרקים בני דקות בודדות כל אחד), ווית'רספון קיבלה סכום נאה של שישה מיליון דולר (מיליון דולר פר פרק, ויותר ממאה אלף דולר פר דקה אחת של תוכן). לפי מקורות בקוויבי, התכנית, אשר הופקה על ידי אחת מזרועות ה-BBC, נחשבת לאחת מההפקות הפחות מוצלחות בפלטפורמה, אם כי לא פורסמו נתוני צפייה רשמיים.

בנוסף, קוויבי מתמודדת בימים אלה עם פופולריות הולכת ופוחתת לשירות, אשר באה לידי ביטוי גם מבחינת מספר ההורדות של האפליקציה - שעל פי חברת Sensor Tower המודדת ביקוש לאפליקציות, נמצאת כעת במקום ה-1,007 בלבד בחנות האפליקציות של אפל. הסכום הנאה לו ווית'רספון זכתה, הכישלון היחסי של הסדרה והמשבר הכלכלי אליו נקלעה החברה - כמו חברות רבות בימי התפרצות הקורונה - הובילו לכעס מצד כמה מעובדי החברה. 

"קוויבי אולי תיאלץ לבצע קיצוצים, ואנשים זועמים על כוכבים כמו ריס שמקבלים תשלום של מיליונים", סיפר לאתר מקור בקוויבי. על פי אותו מקור, בקוויבי כבר החלו לקצץ בשעות העבודה של כמה עובדים זוטרים, ואף נפרדו "באופן שקט" מעובדים אחרים. "מצב הרוח קשה מאוד", סיפר המקור. הדאגות בקוויבי מתנקזות ברובן לתחילת החודש הבא - אז יסתיימו 90 ימי הניסיון החינמיים שהוצעו לכל המנויים עם ההשקה, ולא ברור כמה מהם ייתנדבו להישאר ולשלם עבור התוכן.

אחד מבכירי קוויבי, אגב, הוא ג'ים טות' - בן זוגה של ווית'רספון. טות', סוכן שחקנים ותיק, עזב את הסוכנות בה עבד בכדי לסייע לג'פרי קצנברג, מייסד קוויבי, להקים את שירות הסטרימינג, וכעת משמש בו כאחראי על רכישת תוכן וטאלנטים. בין אותם "טאלנטים", בנוסף לווית'רספון, אפשר למצוא גם שמות כמו ג'ניפר לופז, לברון ג'יימס, זאק אפרון וסופי טרנר - כולם משתתפים באופן כזה או אחר בסדרות של קוויבי.