בזמן שהעולם כולו - ובעיקר המלכה אליזבת - עוצר את נשימתו בציפייה לראיון ההיסטוריה של אופרה ווינפרי עם מייגן והארי שישודר היום ברשת CBS האמריקאית (ומחר בישראל ב-yes), כבר די ברור מי המרוויחה העיקרית מהאירוע הזה, וקוראים לה אופרה. ווינפרי היא זו שהפיקה את הראיון, באמצעות חברת ההפקות שלה הארפו, ועל הזכויות לשדר אותו התחרו גם הרשתות NBC ו-ABC שהפסידו ל-CBS. על פי הדיווחים, המחיר שהיו צריכים לשלם CBS על הזכויות לראיון הוא לפחות 7 מיליון דולר, כשההערכות מטפסות עד לסכום אפשרי של 9 מיליון דולר.

הראיון לא אמור היה להיות באורך שעתיים במקור, אבל ב-CBS החליטו להעריך אותו בגלל עניין הצופים ומסיבות כלכליות - זמן שידור ארוך יותר שווה ערך לזמן פרסומות ארוך יותר, והמפרסמים שקנו את זמן השידור היוקרתי הזה נדרשו לשלם 325 אלף דולר עבור 30 שניות זמן מסך. זה אמנם המון כסף, אבל לצורך השוואה, 30 שניות של פרסום במחצית משדר הסופרבול עלו השנה מעל ל-5 מיליון דולרים.

הראיון יחולק לשני חלקים - בחלק הראשון אופרה תשב לשיחה בארבע עיניים עם מרקל בלבד, והן ידברו על הכניסה שלה לבית המלוכה ועל האימהות, ובחלק השני יצטרף הארי והשלושה ישוחחו על מה צפוי לבני הזוג בעתיד ועל הלידה הצפויה של ילדם השני. ווינפרי חיכתה הרבה זמן לראיין את בני הזוג - היא פנתה למייגן בבקשה לשבת איתה לראיון טלוויזיוני כבר באביב של 2018, מעט לפני החתונה המלכותית. מרקל הזמינה את אופרה לפגישה פרטית ולאחר מכן ווינפרי גם הוזמנה לחתונה, וכיום בני הזוג המלכותיים-לשעבר מתגוררים בסמוך לאחוזה של ווינפרי בקליפורניה.

במהלך סוף השבוע ולאחר שדיווחים חדשים על התעללות של מייגן בעובדי הארמון צצו באופן מפתיע רגע לפני הראיון, כמה מחבריה יצאו להגנתה. הסטייליסטית וחברתה הקרובה ג'סיקה מאלרוני, השחקנית אביגיל ספנסר ששיחקה לצדה של מייגן ב-"Suits" ופטריק ג'יי אדמס, מי שגילם את בן זוגה באותה הסדרה - העלו כולם פוסטים ברשתות החברתיות לאחר פרסום הדיווח כדי להגן על אופייה של מרקל, ובכך רק חיזקו את תיאוריית הקונספירציה שמדובר בדיווחים שקריים שנועדו להגן על הארמון לקראת הראיון, שלא לגמרי ברור מה עומד להיאמר בו לגבי עזיבת בית המלוכה. השחקנית ומנחת הטלוויזיה ג'מילה ג'מיל ("המקום הטוב") כתבה בטוויטר "(משפחת המלוכה) נראית מבועתת. הראיון עדיין לא שודר אפילו. מה הם מנסים לטייח? הייאוש שלהם מסריח מריקבון". הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה כריסי טיגן כתבה גם היא מילים חריפות בגנות משפחתו של הארי, וצייצה: "האנשים האלה לא יפסיקו עד שהיא תפיל. פאקינג תפסיקו את זה".

במקביל, משפחת המלוכה הבריטית צפויה בעצמה לעלות לשידור במהלך היום, בצעד שנתפס בעיני רבים כתגובה אפשרית לראיון של הארי ומייגן. צ'רלס, אביו של הארי, צפוי לשאת דברים כחלק ממשדרי הטלוויזיה במה שמכונה Commonwealth Day - יום חבר העמים - הבריטי. זהו יום חג שמציין את הקשר בין בית המלוכה והנתינים עליהם הוא מולך, ומי שבדרך כלל נושאת בו את הנאום המרכזי היא המלכה אליזבת.