העונה השנייה של "אופוריה" לא תגיע עד השנה הבאה, אבל מעריציה של דרמת הנעורים האפלולית בכל זאת יזכו לצאת מ-2020 עם טעם טוב בפה. מוקדם יותר השנה הודיעה רשת HBO כי הסדרה, המבוססת על הדרמה הישראלית שיצרו רון לשם, דפנה לוין וטמירה ירדני, תשוב לשני פרקי ספיישל שיקשרו בין העונה הראשונה לשנייה, כשהשני מתוכם צפוי להגיע ממש עוד רגע, וישודר ב-6 בדצמבר בארה"ב (ולמחרת גם כאן, בישראל).

לא הרבה ידוע על מה שצפוי בפרקים החדשים, אבל ההודעה המקורית כן ציינה שהראשון מתוכם יציג את רו (זנדאיה) בעודה חוגגת את חג המולד. בפרק, שנכתב ובוים על ידי יוצר הסדרה סם לוינסון, זנדאיה תשתתף לצדו של קולמאן דומינגו, שגילם בעונה הראשונה את דמותו של עלי, מכור לשעבר שהופך לחבר קרוב של רו בעודה נגמלת מסמים. נכון לשלב זה, עוד לא ברור במי צפוי להתמקד הספיישל השני, או מתי הוא ייצא - אבל ב-HBO כן הבהירו שכל הצילומים נעשו תחת מגבלות הקורונה, כך שאין טעם לצפות לקאסט גדול במיוחד.

כשהספיישל הראשון מעבר לפינה, אמש פורסם הטריילר הראשון לקראתו, שמאשר כי העלילה תהווה המשך ישיר לאירועי סוף העונה הראשונה: רו חוזרת לצרוך סמים אחרי שחברתה, ג'ולס (האנטר שייפר), עולה על רכבת ועוזבת אותה בערב של נשף החורף. בטריילר, רו מוצגת כשהיא יושבת בדיינר יחד עם עלי, משוחחת איתו ושואלת את עצמה "יכול להיות שאני פאקינג נעזבתי?". ועדיין, נראה שג'ולס ורו עוד ימצאו את דרכן אחת לזרועות השנייה איכשהו, שכן השתיים מופיעות ביחד בפוסטר הרשמי שיצא לקידום הפרק.

בינתיים, מתברר כי מעריצי "אופוריה" לא סתם מתרגשים מהפרק החדש, אלא גם נלהבים במיוחד מאחד הרגעים בו - שקופית המכריזה כי מי שתככב בספיישל היא "זוכת פרס האמי זנדאיה". זנדאיה, כזכור, זכתה בפרס האמי לשחקנית הראשית הטובה ביותר בסדרת דרמה בחודש ספטמבר האחרון, ובכך גם הפכה לשחקנית הצעירה ביותר שקוטפת את הפרס. "הצמיחה של זנדאיה הייתה מדהימה", כתב אחד הגולשים, "עכשיו זאת זוכת האמי זנדאיה. ואל תשכחו את זה. אני גאה באישה הזאת". "הם היו *חייבים* לציין שזו 'זוכת פרס האמי זנדאיה' בטריילר ל'אופוריה'", ציינה גולשת נוספת, ואחרת הבהירה: "אל תשכחו את זה כשאתם פונים אליה. זוכת פרס האמי המלכה זנדאיה".