מעטים הדברים שניב רסקין ופאנל "חדשות הבוקר" אוהבים יותר מסמול-טוק מזדמן עם מגישי המבזקים של חברת חדשות 12, וכשלאחד מהם קורה משהו מעניין - בין אם שיבל כרמי מנסור מתארס או אורי איזק נתפס שר מול המצלמה - תהיו בטוחים שהם ידברו איתם על זה. זה בדיוק מה שקרה גם הבוקר, כשבסיום אחד ממבזקי השעה 6 אדוה דדון, ששכחה לשים את הטלפון על "שקט", קיבלה הודעה חדשה.

רסקין, מטבע הדברים, לא יכול היה להישאר אדיש, ובזמן החזרת השידור לאולפן הסב את תשומת לבה של דדון לכך שהטלפון שלה צלצל. "למה הפלת אותי? היית מעביר את זה, על הבוקר אתה מתחיל איתי ברגל שמאל?", תהתה המבזקנית, שהבטיחה: "אני אתחשבן איתך על זה".

הבטיחה, וקיימה. בהמשך השעה, לאחר מבזק חדשות נוסף, דדון החזירה את השידור לאולפן - רק שאז צליל ההודעה החדשה נשמע דווקא מכיוונו של אולפן "חדשות הבוקר". "אוי, נראה לי שקיבלת הודעה בשידור. למה לא שמת את הפלאפון על שקט?", דדון מיהרה להטיח ברסקין, רק שתוך רגע המגיש כבר הבין שמדובר היה בקנוניה שנרקמה נגדו. 

רסקין שאל את חברת הפאנל מעיין אדם אם היא, במקרה, קשורה לעובדה שהפעם הטלפון צלצל באולפן שלו, וכמובן שהוא נענה בחיוב. "אני מאוד אוהבת אותך אדוה, והאמת שאני מפחדת ממך טיפה", הודתה אדם, "אבל אני יודעת איפה מרוחה החמאה ואני רוצה להגיד עכשיו בשידור: אני קיבלתי הודעה מאדוה דדון, 'בואי נעשה קטע לרסקין בחלונות בסוף המבזק, שימי צליל של וואטסאפ ואני אגיד לו שהפעם צלצל לא". "אני לא מאמין לך", הבהיר רסקין, ודדון, מצדה, הכריזה על ניצחון: "1:0 לי".