מותו של ג'ורג' פלויד, צעיר אפרו-אמריקאי שנחנק למוות על ידי שוטר, ממשיך להכות גלים ברחבי ארה"ב. לצד מחאות אלימות המתרחשות בכמה מוקדים, עוד ועוד כוכבים פונים לרשתות החברתיות במסרים הקוראים לאפס סובלנות לגזענות. אחת מאותם כוכבים היא ליאה מישל, כוכבת הסדרה "גלי", רק שבמקרה שלה יש גולשת אחת ספציפית שלא התרשמה מהמחווה.

סמנת'ה מארי וור, שחקנית אפרו-אמריקאית שהשתתפה בעונה השישית של הסדרה המוזיקלית בתור ג'יין היוורד, תקפה את מישל לאחר שהשחקנית פרסמה ציוץ בטוויטר בו כתבה "זה לא הגיע לג'ורג' פלויד. זו לא הייתה תאונה נקודתית וזה חייב להיגמר", בצירוף ההאשטאג BlackLivesMatter# (אחד מסמלי המחאה נגד אלימות שוטרים בארה"ב). יומיים לאחר עליית אותו ציוץ, וור העלתה אותו לחשבון האישי שלה, וצירפה כמה מילים משלה.

"זוכרת כשהפכת את התפקיד הטלוויזיוני הראשון שלי לגיהנום?!", כתבה וור לשחקנית, "כי אני בחיים לא אשכח. אני חושבת שאמרת לכולם שאם הייתה לך את ההזדמנות את 'תחרבני לי בתוך הפאה', לצד עוד מיקרו-אגרסיות טראומתיות שגרמו לי לפקפק בקריירה שלי בהוליווד". ההאשמות של וור את מישל זכו לתגובות תומכות מלא מעט גולשים, כמו גם מהשחקנית איווט ניקול בראון ("קומיוניטי"), והקולגות מ"גלי" אמבר ריילי (מרסדס) ואלכס נוול (וויד '"יוניק"). 

באחת מהתגובות, נוול כתב כי "אין לנו על מה לשקר שש שנים אחר כך", ובתגובה נשאל מדוע העלה תמונה משותפת עם מישל כשזו באה לבקר במופע שלו בברודווי. "היא הייתה שם והייתי מנומס", כתב, "כמו שאני עם כל אחד שהגיע לראות את ההופעה שלי!". כשנשאל כיצד הוא יכול לגבות את הטענה של וור, מאחר וכלל לא היה חלק מהקאסט בעונה השישית, ענה: "נאלצתי לבקש לחזור (לסדרה) כדי שאוכל לשלם את החשבונות שלי, מאחר והעזיבו אותי באמצע העונה החמישית... בזמן שהייתי חלק מהקאסט הראשי!". בהמשך, נוול צייץ הבהרה נוספת על התמיכה שלו: "כשחברים שלי עוברים משהו טראומתי אני עובר את זה בעצמי... זו המשמעות של חברות... ואם אתם לא יכולים להבין את זה אתם חלק מהבעיה...".

עוד מגיב לציוץ של מישל היה דאבייר, מוזיקאי שהתארח באחד מפרקי העונה החמישית של הסדרה. בתגובה שלו, דאבייר כתב למישל "את לא נתת לי לשבת בשולחן עם שאר חברי הקאסט כי 'אני לא שייך לשם', תזדייני ליאה". מאז עליית הציוץ והתגובות אליו, נציגים מטעמן של מישל ו-וור לא התייחסו להאשמות כלפי השחקנית.