השחקנית קריסטיאן אלפונסו, הידועה בעיקר בשל תפקידה בתור הופ וויליאמס בריידי באופרת הסבון "ימי חיינו" (ששודרה בעבר גם בישראל), הודיעה כי היא פורשת מתפקידה. אלפונסו הצטרפה לסדרה לראשונה בשנת 1983, כך שהחלטתה מסיימת למעשה תקופה של 37 שנים בתור אחת הדמויות הוותיקות והמזוהות ביותר עם "ימי חיינו".

"'ימי חיינו' הייתה חלק חיוני במסע האישי והמקצועי שלי", כתבה אלפונסו באינסטגרם, "אני אסירת תודה לנצח לרשת NBC ולבטי קורדיי המנוחה, שהימרו עלי לפני המון שנים ושינו את חיי. יצרתי חברויות לכל החיים עם חברי הקאסט המוכשרים שלי. ל'ימי' יש את אחד הצוותים שעובדים הכי קשה בכל תעשיית הטלוויזיה, רבים מהם הפכו להיות חלק מהמשפחה המורחבת שלי. אני מרגישה מבורכת ומלאת כבוד שהוזמנתי להיכנס לבתים של אנשים במשך יותר משלושה עשורים".

View this post on Instagram

#❤️ #

A post shared by Kristian Alfonso (@kristianalfonso) on

"יחד עם זאת, הגיע הזמן שאכתוב את הפרק הבא בחיים שלי", הסבירה אלפונסו. "לא אחזור ל'ימי' כאשר ההפקה תחודש בספטמבר. צילמתי כבר את הפרק האחרון שלי לפני מספר חודשים. ולבסוף, לכל המעריצים הנאמנים של 'ימי', שרבים היו איתי במסע הזה מההתחלה - אני לא יכולה שלא להודות לכם על הנדיבות, האהבה והתמיכה שלכם. לא הייתי יכולה לעשות את זה בלעדיכם". 

למרות שאלפונסו גילמה את דמותה של הופ מאז שנת 1983, הדמות עצמה הייתה קיימת בסדרה כבר משנת 1974. אלפונסו, למעשה, הייתה השחקנית הראשונה שגילמה אותה בתור מבוגרת, שכן עד אז הופ הופיעה בסדרה בתור ילדה. הודעתה מגיעה לאחר החלטת רשת NBC לחדש ב-1 בספטמבר את הפקת הסדרה, שנמצאת בימים אלה בעונתה ה-55.