בימים אלו משודרת העונה השנייה של "תוכנית הבוקר", אחת מסדרות הדגל של שירות הסטרימינג אפל TV פלוס בכיכובן של ג'ניפר אניסטון, ריס ווית'רספון והשחקן סטיב קארל. וכאילו ששלושת אלו לא הספיקו, בעונה השנייה הצטרפה לקאסט עוד כוכבת ענקית: ג'וליאנה מרגוליס, אותה רובנו מכירים בתור אלישיה פלוריק מ"האישה הטובה" או קרול האת'ווי מ"ER". ב"תוכנית הבוקר" היא מגלמת מגישת חדשות לסבית - ולטובת קוראינו שטרם הספיקו לראות את הפרקים האחרונים, לא נספיילר לכם מה קרה איתה, אך רק נספר שזה מפתיע.

מרגוליס בת ה-55, שנשואה לבן הזוג קית' לברטל ב-14 השנים האחרונות, רמזה בראיון חדש כי היו לה בעברה "חוויות גאות". היא נשאלה על איך זה לשחק דמות להטב"קית כשהיא מזדהה כהטרוסקסואלית בחייה האישיים. "מי אמר שלא היו לי חוויות גאות משל עצמי? אנחנו מניחים הנחות", השיבה השחקנית במסתוריות.

מעבר לזה מרגוליס לא נתנה יותר מדי פרטים, ובמקום זה הסיטה את השיחה לחברותיה לקאסט, ווית'רספון ואניסטון. "יש לך את ג'ניפר אניסטון ואת ריס ווית'רספון שמגלמות שתי דמויות מאוד חזקות. בעונה השנייה, במקום להביא גבר כדי להפר את האיזון, הם הביאו אישה", אמרה מרגוליס. "אני מורידה את הכובע, כי האמת היא שנשים יותר מפחדות מנשים".

"הן מתלבשות בשביל נשים. אנחנו לא מתלבשות בשביל גברים", המשיכה השחקנית. "אנחנו מתלבשות אחת בשביל השנייה. אנחנו רוצות להרשים אחת את השנייה יותר... זה היה כל כך הגיוני, וחשבתי, 'אח, תוכנית שמבינה נשים'. זה מעולה".

מרגוליס מכירה בכך שהבחירה ללהק שחקנית סטרייטית לתפקיד של לסבית הוא לא מובן מאליו, ושזו עלולה להיות מכה במוניטין שלה. "אני יודעת שהיה קצת פחד של, 'האם שחקניות לסביות יכעסו?' ואני יכולה להגיד לך שאני אף פעם, לעולם לא אכעס אם שחקנית לסבית תגלם אישה סטרייטית". 

אם מרגוליס באמת לקחה חלק במערכות יחסים חד מיניות, זו הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על כך. לעומת זאת, על המסך, זוהי לא הפעם הראשונה שהיא מגלמת דמות להטב"קית: בשנת 2000 היא כיכבה בתור דמות לסבית בסרט "?What's Cooking". עוד לא ניתן אור ירוק לעונה שלישית של "תוכנית הבוקר", אך מרגוליס הבטיחה כי היה ותגיע אחת כזאת - היא תשמח להצטרף אליה. "אם הם ירצו אותי, אני אחזור", הבטיחה השחקנית. "אני אחזור באותו הרגע".