כוכב מופע שנות השבעים, דני מסטרסון שזכור יותר כסטיבן הייד הקשוח, עולה שוב לכותרות בהקשר שלילי. הפעם לצד הכנסייה הסיינטולוגית: ארבע נשים הגישו תביעה נגד מסטרסון, הכנסייה והמנהיג שלה, דייויד מוסקביץ'. הנשים האשימו את מסטרסון ומוסקביץ' בכך שהטרידו אותן, עקבו אחריהן וניסו להשתיקן. מדובר באותן נשים אשר האשימו בסוף שנת 2017 את מסטרסון בהטרדה מינית, וכעת טוענות כי בעקבות כך מתנכלים להן ומנסים לנקום בהן.

אתר The Blast הצליח להשיג מסמכים רשמיים שהוגשו לפני כמה ימים לבית המשפט, בהם שתיים מהנשים מזוהות בשמן והשתיים האחרות נשארות בעילום שם. הנשים טוענות כי הנאשמים שיתפו פעולה ב"קנוניה שמטייחת את העובדה שמסטרסון תקף מינית ארבע נשים צעירות".

"כאשר הנשים אזרו אומץ ודיווחו על הפשעים של מסטרסון", נכתב בתביעה, "הנאשמים קשרו קשר כדי להטריד, לעקוב ולפלוש לפרטיותן של הנשים ומשפחותיהן באופן שיטתי, וגרמו להן נזק נפשי וניסו להשתיק ולאיים אליהן".
הנשים אף טוענות בכתב התביעה כי לכנסיית הסיינטולוגיה יש חוקים נגד דיווח על פשעים כנגד מאמינים של הכנסייה: "בין הם מגלים את זה במהלך בדיקות שגרתיות של הכנסייה או בצורה אחרת, הכנסייה אוסרת על חבריה ליצור קשר עם המשטרה כדי לדווח על פשע שבוצע על ידי חבר אחר", נכתב בתביעה, "הכנסייה מנחה את החברים שלה שדיווח על מקרים כאלה לרשויות החוק נחשב 'פשע חמור' שגורר עונשים".

אחת הנשים שזוהתה בשמה, כריסי ביקסלר, יצאה עם מסטרסון במשך כמה שנים לפני שהצטרפה בעצמה לסיינטולוגיה "לפי דרישתו". כעת היא טוענת שמסטרסון הכריח אותה באופן קבוע לקיים איתו יחסי מין, ואף נהיה אלים כאשר היא סירבה. לטענתה, באחת מהפעמים, הוא אף גרר אותה כשהיא ערומה לאורך רצפת חדר השינה בזמן שלגלג על הופעתה החיצונית. לאחר מכן זרק אותה למסדרון ונעל את דלת חדר השינה כשהיא מחוצה לו.

ביקסלר אף טוענת שלאחר שדיווחה על האירוע לכנסייה, היא אולצה לעבור "קורס אתיקה", במהלכו סיפרה לאחד העובדים על ההתנהגות האלימה של מסטרסון. העובד אמר לה בתגובה כי "התפקיד שלך בתור החברה שלו הוא להעניק לו יחסי מין מתי שהוא רק רוצה את זה", ושאם היא תציית "הדברים האלה לא יקרו יותר".

ביקסלר מספרת כי לאחר שהאשימה את מסטרסון באופן פומבי ויצאה נגד הכנסייה, כלבתה מתה באופן מפתיע, ונתיחה שלאחר המוות גילתה כי הכלבה סבלה מפגיעות בקנה הנשימה והוושט. בכנסיית הסיינטולוגיה, כפי שנטען בין היתר בסדרה הדוקומנטרית של ליאה רמיני, ישנה מדיניות שנקראת "משחק הוגן", במהלכה הכנסייה יוצאת נגד חברים בה לשעבר אשר משמיעים דברים בגנותה, עוקבת אחריהם באמצעות בלשים פרטיים, מקימה אתרי נאצה נגדם ואף משכנעת את בני משפחתם לנתק איתם קשרים.

מסטרסון, כזכור, פוטר מהקומדיה החווה בסוף 2017 בעקבות האשמות ארבע הנשים. בזמנו אמר: "מעולם לא יצא נגדי כתב אישום על שום פשע, ובטח שלא הורשעתי באחד. במדינה הזאת, אתה נחשב חף מפשע עד שהוכחה אשמתך. עם זאת, באקלים הנוכחי, נראה שאתה נחשב אשם ברגע שהואשמת. אני מבין את זה ומצפה לרגע בו שמי יטוהר אחת ולתמיד".