מה קורה כשחבורה של נערים ונערות מבלים מדי יום על סט צילומים? מתברר שבדיוק מה שהייתם מדמיינים, ולמרבה הצער, זה כולל הצקות ולעתים אפילו בריונות. זה לפחות מה שחשפה לאחרונה אנחלס (אנג'י) באלביאני, שגילמה את פליסיטס מיטרה בטלנובלת הנוער המצליחה "המורדים".

באלביאני בת ה-38 השלימה תואר בעיתונות אחרי שכיכבה ב"המורדים", והיום היא חלק מהפאנל של התוכנית הצ'ילאנית "Intrusos" (הפורצים), שדנה בעיקר בנושאי תרבות ועניינים נוספים על סדר היום. השבוע, היא חשפה בראיון לאתר Teleshow שבזמן שהייתה חלק מקאסט הסדרה המצליחה, בתחילת העשור הקודם, היא ספגה ביריונות מצד חבריה לקאסט.

דמותה של פליסיטס סבלה מהפרעות אכילה, נחשבה לשמנמנה מבין חברותיה, ואלה העירו לה על כך בפרקי הסדרה. אבל הפער בינה לבין חברותיה לסט - ברובן, נערות צעירות ורזות שהופעל עליהן לא מעט לחץ לשמור על משקל נמוך - כנראה היה מספיק כדי שההקנטות לגבי מראה הגוף שלה יזלגו מהמסך למציאות, ובאלביאני סיפרה: "הקולגות שלי גרמו לי להרגיש רע לגבי עצמי, וזה היה כל כך כואב".

באלביאני לא שיתפה את הפקת הסדרה בהצקות שסבלה מהן, אבל כן סיפרה למשפחה שלה. "ניסיתי שלא יהיה לי אכפת מזה", אמרה בראיון. יחד עם זאת, היא לא מתחרטת על התקופה בה השתתפה ב"המורדים", ולמרות שחברי הקאסט הציקו לה בנוגע למראה שלה, היא זוכרת שהדמות דווקא השאירה רושם חיובי על הצופים והצופות. "מאוד התרשמתי מההשפעה שלה", היא אמרה על דמותה של פליסיטס. "אהבתי את הדמות שלי דווקא בגלל שהיא הייתה שנויה במחלוקת. היו אנשים שאהבו אותה וכאלה ששנאו אותה, ובאותה התקופה אני הייתי מקבלת את התגובות האלה. היו אנשים שהרעיפו עלי חיבה ברחוב, ואחרים שצעקו עלי, בגלל שהיא הציב בפניהם צד שלהם, שהם לא רצו לראות בטלוויזיה".

View this post on Instagram

A post shared by Angie Balbiani (@angelesbalbiani) on

השחקנית לא ציינה שמות ספציפיים של השחקניות ו/או השחקנים שהציקו לה, מה שללא ספק היה יכול להיות מידע עסיסי, אבל אפשר לנחש שלא מדובר בקרולינה אנדורהיין שגילמה את לולו, מכיוון שהשתיים נותרו חברות טובות עד היום.