דבריו של הזמר אסף אמדורסקי אמש, במהלך ראיון לחדשות 13 בהפגנת העצמאים בכיכר רבין, מכים גלים. בין היתר, אמדורסקי כינה ראש הממשלה בנימין נתניהו "נוכל", ואף אמר כי עליו ללכת "לכלא או לבית משוגעים". בעקבות הראיון, ששודר בשידור חי, של אמדורסקי, עשרות גולשים בחרו לתקוף את הזמר וחלקם אף פרסמו כמה קריאות להחרמת ההופעות העתידיות שלו.

"אני כועס", אמר אמדורסקי בפתח דבריו למגישות ליאור קינן ונגה ניר נאמן, "אנחנו פה מלאים בזעם. יש פה נאשם בפלילים שחטף את המדינה שלנו. והוא מזיין את המוח בשקרים ואנשים, נמאס להם. תראו, הגיעו לפה מלא אנשים והתקשורת עדיין מגמגמת". כשנשאל האם הוא רואה את המחאה כאירוע פוליטי (בעקבות הצהרות של מארגניה כי היא איננה כזו) ענה אמדורסקי: "פוליטי? לא, אלה שירותי ניקיון שבאו להעיף את הזוהמה שהשתלטה על ראשות המדינה". 

"שחיתות זה לא עניין פוליטי", המשיך אמדורסקי, "ביבי צריך ללכת לכלא, כולנו יודעים את זה, כל רגע שלא מדברים על זה בתקשורת זה משת"פיות. ביבי הוא נאשם, בפלילים, אין מצב שהוא יכול לעמוד בראש הממשלה (...) מדובר בנוכל שיותר מדי זמן נותנים לו יותר מדי קרדיט. הוא צריך לאסוף אותו... או לכלא או לבית משוגעים".

מאז הראיון אמש הצטברו תגובות רבות לדבריו של אמדורסקי. שמו הפך לאחד הביטויים המאוזכרים ביותר ברשת טוויטר - שני רק לכוכב הילדים רוי בוי, שמצא את עצמו במרכזה של סערה אחרת - ומספר החיפושים אודותיו בגוגל קפצו בעשרות אחוזים בהשוואה לימים קודמים. מטבע הדברים, רבים מהמגיבים לראיון המדובר העבירו ביקורת על דבריו.

ציון נאנוס, כתב חדשות 12, כתב: "רואה בפיד אנשים שעפים על אסף אמדורסקי. אבל משפט כמו 'ביבי צריך ללכת לכלא או לבית משוגעים' הוא משפט שמנכר מהמחאה מיליון ושלוש מאות וחמישים אלף איש שהצביעו עבור ביבי וגם הם נפגעו מהקורונה". נאנוס זכה לתמיכה גם מהעיתונאי בן כספית, ובתגובה למגיב אחר, שחלק על דבריו, ציין כי "זאת תמונת מראה של הביביסטים השמחים לכל אמירה מטופשת של ינון מגל וריקלין, העיקר שהם מכניסים לשמאל".

איש התקשורת נועם פתחי כתב כי "לעצמאים המסכנים שהגיעו מכל הארץ כדי לזעוק בכיכר לא מגיע שסמרטוט כמו אמדורסקי יהרוס להם את המחאה הצודקת על הפרנסה שלהם. השופט המתנשא והקר שעושה טובה שמסתכל על פשוטי העם בריאליטי משחק אותה אחד מהם... לך תתקוואעד", וגולשים רבים אף קראו להחרמתו של הזמר. "לזכור ולא לשכוח! כל איש ימין שיקנה כרטיס להופעה של אמדורסקי ארור הוא!", כתב אחד מהם.

כמה מגיבים אף ציינו כי הראיון עם אמדורסקי הוכיח כי אכן היה מדובר בהפגנה פוליטית, ואחד מהם צייץ כי "אסף אמדורסקי גילה לכל מהמתלבטים על מה בדיוק ההפגנה בכיכר". גולש אחר הוסיף: "לא מזדעזע כל כך ממה שהוא אמר. הוא בסך הכל נשמע כמו אידיוט גס רוח בסערת רגשות - קורה. כן מזדעזע מהתגובות התומכות בו שאני רואה מכל עבר. מה עובר עליכם?".

לצד כל אלה אפשר למצוא גם רבים שהביעו תמיכה בזמר. העיתונאית והאקטיביסטית אורלי בר לב כינתה את אמדורסקי "מלך" ואת דבריו "אמת לפנים", אשת התקשורת אמילי מואטי כתבה "כפיים לאמדורסקי על האומץ ולכל מי שהפסיק לפחד. ככה צריך, אין לנו ארץ אחרת".

אסף אמדורסקי מסר בתגובה: "הנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים הזניח את המדינה, דאג רק לעצמו ולמקורביו הטייקונים, שותה שמפניות ומשביח את נכסיו על חשבון הציבור ומורה לקואליציה שלו להצביע נגד ניצולי שואה, נכים, נשים מוכות (ונרצחות), נפגעי רצועת עזה, נכי צהל והלומי קרב ומזנב באמות המידה של נבחרי הציבור. שום הבטחה שנתן מאז תחילת הקורונה לא קוימה, חייבים להודות שמדובר בנוכל שלא מסוגל להתמוד עם משימת ניהול המדינה, בטח בזמן שהוא מנהל משפט על שלוש עברות חמורות ביותר. השחיתות היא נגע שיש לבער מקרבנו, אין פה פוליטיקה ובוודאי שאין חסינות מפני ביקורת".