רן פאשא, אחד ממשתפתי התכנית "סליחה על השאלה", הלך לעולמו והוא בן 45 בלבד. פאשא, שהשתתף בפרק אשר עסק בחולים במחלות סופניות, השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים. הוא נאבק במחלת הסרטן מזה שלוש שנים, והפרק בהשתתפותו שודר לראשונה בשנת 2018. כשנשאל במהלך הפרק בהשתתפותו כמה זמן נותר לו, סיפר פאשא: "תכל'ס, יש לי סרטן בערך מהכניסה לקיבה עד החור של התחת. על פי מה שקראתי פה ושם, תחולת חיים נעה, לאנשים במצב שלי, בין חודשים לשנתיים. שלוש לכל היותר. יש בי סוג של פחד להתעמת עם התשובה האמיתית כי אז אני אתחיל לקצוב לעצמי. אז אני מתכוון להיות מקרה נדיר".

במהלך הפרק, פאשא אף תיאר את המצב הנפשי הקשה בו היה שרוי לאחר האבחון במחלה: "הייתי במצב קטטוני. עדיין יש לי קטעים שאני מרחם על עצמי (...) הביצים שלי רועדות. אני אתמול בכיתי בגלל שפחדתי. יש רגעים שאני הולך ברחוב ואני רוצה שאיזה מטאור ייכנס בי, ולגמור עם זה". כשנשאל מה הדבר הכי יקר שיש לו, ולמי הוא ישאיר אותו, ענה: "ברור שזה הילדים שלי. ואני משאיר אותם לאשתי, אני משאיר אותם למשפחה שלי. 

יחד עם פאשא, השתתפו בפרק חולים נוספים במחלות סופניות - בהם גם אוקי אטינגר, אשר הלך לעולמו טרם שידור הפרק. פאשא יובא למנוחות היום, בשעה 16:00, בבית העלמין בת-ים.

ירון רוולסצ'י, קרוב משפחתו של פאשא העובד במערכת mako, מסר: "זה היה מאבק ממושך וארוך שנמשך למעלה משלוש שנים. רן מעולם לא הסתיר את המחלה ודיבר על תחושותיו בגילוי לב שורט מהרגע בו התגלה הסרטן בגופו ועד יומו האחרון. הוא השאיר אחריו את נטי, אשתו, ועוד שלושה ילדים קטנים, וכמובן משפחה אוהבת ועשרות חברים שמתקשים להתמודד עם האובדן העצום. רן היה איש שמח ומלא חיים שחי כל יום במלואו. האנרגיה שהוא פיזר סביב הייתה מדבקת, והוא מיגנט אליו כל אדם שבא אליו במגע. זהו יום קשה וכואב לכל מי שהכיר אותו והמשימה שלנו היא למשיך את דרכו ולחיות את החיים כמו שהוא חי אותם. יהי זכרו ברוך".