"חזרות" של כאן 11 זכתה לאהבה עצומה מהקהל, אהבה שיוצריה העידו שלא ציפו לה. עם צאתה לפני כ-5 חודשים, עלתה לכותרות מהסיבות הטובות ביותר וכמעט כל ביקורת שנכתבה הייתה משבחת - ואז הגיע התחקיר על ארז דריגס, שיצר את "חזרות" יחד עם נועה קולר, בת זוגו לשעבר. ארבע נשים חשפו בתחקיר שפורסם במגזין "פוליטיקלי קוראת" את עדויותיהן, וסיפרו כיצד דריגס שלח להן הודעות מיניות, מטרידות ולא רצויות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אגם רודברג, שגילמה את מיה, הגיבה אמש (רביעי) על התחקיר לראשונה: "הסיפור הזה עצוב מטלטל ולא פשוט. קודם כול – ליבי עם הבנות ואני שולחת להן חיבוק גדול". רודברג סיפרה כי היא מכירה את ארז כבר עשר שנים, ומעולם לא נחשפה להתנהגויות האלה. "אני חושבת שראוי לציין שארז הביע חרטה, וזה כבר צעד קטן בתוך התהליך הזה. ברור שכחברה אנחנו צריכים לגלות אפס סובלנות, לגבי כל הטרדה שהיא".

אגם רודברג, איתי תורג'מן, מתוך "חזרות" (צילום: כאן 11)
רודברג בסדרה "חזרות", יחד עם איתי תורג'מן | צילום: כאן 11

אחרי הסערה שעורר התחקיר על אודות דריגס, השחקן שמיל בן ארי התבטא בעניין בריאיון, ויצא נגד מחאת MeToo. השחקן טען כי "נשים מנצלות את המחאה כדי לקדם את עצמן". כמה ימים לאחר מכן, התפרסם תחקיר נוסף, הפעם על תקיפה מינית מצידו של בן ארי. ב"הארץ" דווח על תקיפה מינית לכאורה מצידו כלפי בנות 14-13 שבהן היה נוהג לגעת בזמן ששיחקו יחד בהצגה.

לשאלה אם דריגס ובן ארי יכולים לשחק בעונה הבאה, אם תהיה כזו, ענתה רודברג: "אני לא מכירה את המקרים לגבי בן ארי. כל מקרה לגופו. אני לא יודעת להגיד, זה גדול ממני".

דריגס עצמו פרסם בתחילת השבוע פוסט בפייסבוק שבו כתב: "תחושת הבושה לא התחילה בשבוע האחרון, אני מסתובב איתה שנים. הלוואי שלא הייתי כותב את הדברים ההם, אבל כתבתי. אני לא מסתתר מאחורי ההתמכרות שלי, אבל היא הובילה אותי לאורח חיים שכלל גם פגיעה בעצמי ובאחרים". השחקן הוסיף שאת סליחתו ימסור באופן אישי למי שנפגעה ממנו.