צילומי העונה החמישית של "בית הנייר", אחת הסדרות הפופולריות ביותר בנטפליקס בכלל ובישראל בפרט, מתקרבים לסיומם. ולצערם של רבים ממעריציה בארץ ובחו"ל, זוהי גם עונתה האחרונה - מה שאומר שהכל יכול לקרות. מה, למשל? ובכן, תשאלו את מיגל הראן, הלוא הוא ההאקר ריו, שנהנה לבלבל את מעריצי הסדרה עם רמזים לגבי גורל דמותו בהמשך העונה הבאה עלינו לטובה. זהירות: ספוילרים פוטנציאליים לפניכם.

הראן, כך נראה, למד להשתמש בפונקציה החדשה באינסטגרם שמאפשרת להטמיע שירים מוכרים בתוך הסטוריז שהוא מעלה. לתמונה שלו לבוש במדי השודדים האדומים הידועים (בלי חולצה, כמובן), צירף הראן את השיר "The End" של להקת הדלתות, שידוע בפזמון החוזר "This is the end, my only friend, the end". לאיזה סוף מתכוון הראן? האם מדובר בסוף הסדרה? סוף צילומי העונה האחרונה? או, שמא, לגורלו של ריו עצמו? האם טוקיו תשאר לבד, או שהשניים יחזרו לחופי פנמה בלי לדאוג שהמשטרה המקומית תעצור אותם ותענה את ריו בשנית?

זוהי לא הפעם הראשונה שהראן עושה לעוקביו הנאמנים טיזינג דרך המדיה החברתית שלו. מוקדם יותר בעת הצילומים, בחודש אוקטובר האחרון, השחקן העלה לחשבון האינסטגרם שלו סלפי מסט הצילומים, עליו כתב "זה עדיף על מוות... אני חושב", בליווי אמוג'י תוהה - וכבר אז העלה שאלות לגבי קו העלילה שלו. אם ריו ימצא את מותו, הוא כמובן לא יהיה הראשון מבין הדמויות הראשיות של "בית הנייר" שהזדכו על נשמתן במהלך הסדרה; הוא יצטרף למועדון המכובד של ניירובי, אוסלו, ברלין ומוסקבה, ונשאר רק לקוות שגורלו יהיה ורוד יותר. 

עוד לא ידוע מתי נזכה לראות את העונה הבאה של "בית הנייר", למרות שזה יהיה, ככל הנראה, עד סוף 2021. עד שיגידו ל"בית הנייר" בלה צ'או, חובבי הז'אנר יוכלו להסתפק בסדרה החדשה מבית היוצר של אלכס פינה, שהפיק עבור נטפליקס את "שמיים אדומים", דרמת פשע מסקרנת בכיכובה של לאלי אספוסיטו (מר מ"כמעט מלאכים"), על שלוש נשים בתעשיית המין שבורחות מהסרסור שלהן וסגניו, ועתידה לעלות בעוד כשבועיים.  

View this post on Instagram

A post shared by Miguel Herrán (@miguel.g.herran)