כבר זמן מה שקורטני קרדשיאן מפלרטטת עם הרעיון של עזיבת תוכנית הריאליטי שהפכה אותה ואת האחיות שלה למפורסמות, ועדיין לא לגמרי ברור מה בדיוק עומד לקרות, מה תהיה המעורבות שלה בתוכנית בהמשך הדרך והאם כל זה פשוט עוד תעלול יח"צ מדופלם של המשפחה שיודעת להשאיר את העולם כולו מרותק אליה במשך כל כך הרבה זמן.

בנובמבר, תוך כדי הצילומים של העונה ה-18 של "משפחת קרדשיאן", קורטני אמרה בראיון: "החלטתי להשקיע יותר זמן בלהיות אמא ולמקד את האנרגיה שלי שם. אבל אני לא נפרדת לשלום", והוסיפה שכדי להבין קצת יותר, נצטרך לצפות בעונה עצמה. בינתיים, בפרק החדש של העונה ה-17 ששודר השבוע, נחשפים עוד קצת פרטים על העזיבה של קורטני, ועל המסך זה נראה קצת יותר מורכב מ"החלטתי להשקיע יותר זמן בלהיות אמא".

עבור מי שצופים ב"משפחת קרדשיאן", זה לא בדיוק סוד שלקורטני יש חיכוכים בלתי פוסקים עם האחיות שלה, ובעיקר עם קים, שכזכור קראה לה "האחות הכי פחות מעניינת" במשפחה. בפרק האחרון, קים וקלואי התעמתו עם קורטני לגבי הגבולות שהיא מציבה וחוסר שיתוף הפעולה שלה, ואפילו איימו לפטר אותה, מכיוון שהיא לא מעוניינת להמשיך ולחשוף את מערכות היחסים הרומנטיות שלה בריאליטי.

 

האיום הזה עורר דיון שלם - האם קים באמת יכולה לפטר את קורטני? התשובה היא לא, מכיוון שקים, קורטני וקלואי הן כולן מפיקות בפועל של התוכנית, ולשלושתן יש חוזה עם תנאים זהים, וזו גם ככל הנראה הסיבה שקים וקלואי מרגישות שזה לא הוגן שהן חושפות הכל, בעוד קורטני מציבה גבולות. "אנחנו לא מכריחות אף אחת לצלם חומרים, אבל כשאת חותמת על חוזה את צריכה לעמוד במחויבויות שלך", צייצה קלואי תוך כדי שידור הפרק. "זה מה שמבאס. אי אפשר לעצור משהו באמצע, וגם אם זה מה שאת רוצה, צריך להיות דיאלוג לגבי זה. את לא יכולה פשוט לנטוש אותנו".

אחרי שאחד העוקבים שאל למה קנדל וקיילי מצטלמות הרבה פחות לתוכנית, קלואי הבהירה וצייצה: "לקנדל וקיילי יש חוזים שונים מאשר לנו. לי, לקים ולקורטני יש את אותם החוזים". יחד עם זאת, עדיין לא לגמרי ברור מה החוזים האלה אומרים, והאם קורטני באמת מפרה את החוזה שלה בכך שהיא מסרבת לשתף פרטים מסוימים מחייה האישיים בתוכנית. אבל בואו נשאל את השאלה הבאמת חשובה לגבי הסאגה הזאת - מה בדיוק קורה בחיי האהבה של קורטני, שהיא מסרבת לחשוף?