בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, שוב עושה כותרות: נתניהו תקף בצורה חריפה ובוטה את הפרשן המוביל של חברת החדשות, אמנון אברמוביץ'. בפוסט שהעלה אתמול לחשבון הפייסבוק האישי שלו, כינה נתניהו את אברמוביץ' בשמות כמו "תעמולן סובייטי" ו"פח אשפה". דובר משפחת נתניהו אישר כי אכן יאיר נתניהו כתב את הדברים.

בפוסט שהעלה יאיר נתניהו לחשבון האישי שלו הוא כתב: "אמנון אברמוביץ׳ הוא חתיכת תעמולן סובייטי מהסוג הכי נחות. מנסה להזריק את הארס שלו לציבור במשך עשורים. הטיפש הזה לא מבין שעם ישראל שונא אותו ולא קונה את הסחורה הרעילה שלו עוד מימי האתרוג של שרון בזמן ההתנתקות".

עוד כתב נתניהו: "אם ערוץ 2 היה מעוניין בלספק חדשות לציבור ולא תעמולה בולשביקית היה מעיף את היצור הזה מזמן", וצירף שורה של אימוג'ים המציגים דמות מקיאה.

אחרי 30 שנה - גילה שמעצור הדלת שווה 300 אלף דולר
בירה וביליארד: עובדי מדינה יעבדו כמו הייטיקיסטים

לפוסט צורפה הקלטה של דברי פרשנות של אברמוביץ' מסיקור הבחירות של 1996, בה הוא אומר כי "הרוב של שמעון פרס על ביבי נתניהו הוא גדול מכפי שמסתמן כרגע". נתניהו הציג זאת כ"דוגמה למה שוות ה'תחזיות' של הפח אשפה הזה ערב בחירות 96".

לא ברור מה אירע כעת ומדוע החליט נתניהו לתקוף את אברמוביץ' דווקא בתקופה זו. אביו, ראש הממשלה בנימין נתניהו, תקף כמה פעמים את אברמוביץ' לאחר חשיפות ופרסומים שלו. בין השאר העלה פעם דיווח של אברמוביץ' וכתב "עוד פייק ניוז של אמנון אברמוביץ". בפעם אחרת, לפני שמונה חודשים, העלה סרטון שבו הוצגו לטענתו מקרים שבהם אברמוביץ' איתרג פוליטיקאים.

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: ״יאיר נתניהו הוא אדם פרטי, כך גם עמוד הפייסבוק שלו״.

אברמוביץ' סירב להגיב.