עכשיו זה רשמי: כוכב הסרט הפולני האירוטי ששיגע את צופי נטפליקס חוזר לסיבוב נוסף. לאחרונה פורסם כי "365 ימים", שזכה להצלחה מסחררת אבל גם לביקורת נוקבת - גם בגלל האיכות וגם בגלל ההאדרה של תסמונת שטוקהולם בין חוטפת לנחטף - זוכה בסרט המשך. ואם הבשורה הזו לא הלהיבה אתכם מספיק, יכול להיות שזהו לא הסוף, מאחר והסרט מבוסס על ספר ראשון מתוך שלושה, וסביר שזהו גם התכנון לסרטים, בעיקר אם הסרט השני יצליח כמו הראשון.

עכשיו, מיקאלה מורונה, כוכב הסרט שהפך בן לילה לסמל מין, הודיע באופן רשמי וחגיגי כי גם הוא יחזור לגלם את התפקיד הראשי של מסימו בסרט ההמשך, והצליח על הדרך להרוויח כמה דולרים עבור עצמו ועבור ארגוני צדקה. מורונה, שמככב לצד השחקנית אנה מריה סייקלוקה, חבר לשירות בשם HalaHi, שהוא גרסה מזרח תיכונית לאתר האמריקאי Cameo - בו כל אחד יכול לשלם ולהזמין סרטון בהקדשה אישית משחקנים, מוזיקאים, משפיעני רשת ועוד. 

מורונה האיטלקי, שהפך לאחרונה לשגריר של HalaHi, השתמש בפלטפורמה כדי להודיע על חזרתו לסיקוול, אבל גם אמר שאת ההכנסות מהסרטון הזה הוא תורם לארגון שדואג לילדים משכבות מוחלשות של האוכלוסיה, וגייס כ-14 אלף דולר בתוך יממה. עוד בסרטון, מורונה סיפר שהוא עובר להוליווד מכיוון שזהו חלומו של כל שחקן או שחקנית, ושעכשיו סוף סוף יש לו הצעות רלוונטיות על השולחן לבצע את המהלך. אגב, אם תחשקו בסרטון שבו מורונה אומר היוש לחברה שיש לה יומולדת - התעריף הוא 200 דולר.

בסרטון, מורונה סיפר: "האם נצלם את החלק השני? כן, אבל אנחנו עדיין לא יודעים מתי, בגלל הבעיה שעוברת על כל העולם, הקורונה". צילומי הסרט השני היו אמורים להתחיל באוגוסט 2020 אבל משבר הקורונה וההגבלות על הנסיעות, הוחלט לדחות את הצילומים למועד שעדיין אינו ידוע, אבל לפי מורונה ומפיקי הסרט - זה עומד לקרות בוודאות, ברגע שהם שוב יוכלו לטייל בחופשיות ללוקיישנים.

View this post on Instagram

Gold.

A post shared by Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) on