ימים בודדים לאחר ששמה קץ לחייה, נחשפים פרטים נוספים אודות נסיבות מותה של דייזי קולמן בת ה-23, שעמדה במרכזו של סרט הדוקו "אודרי ודייזי" של נטפליקס משנת 2016. בסרט, הוצגו סיפורה של קולמן, שנאנסה כשהייתה בת 14 בלבד, כמו גם ההתמודדות שלה ושל משפחתה עם הטראומה.

על פי דובר משטרת מחוז לייקווד שבקולורדו, ביום שלישי האחרון קיבלה המשטרה שיחת טלפון ממלינדה, אמה של דייזי, שביקשה מהשוטרים לבדוק לשלומה של בתה, מתוך חשש לחייה. השוטרים הגיעו לדירה בה נמצאה קולמן בשעה 16:00, ולאחר שיחה שנמשכה יותר משעה הוחלט כי קולמן לא מהווה סכנה כלשהי לעצמה. השוטרים, כך מתברר, לא ראו סימני מצוקה, והחליטו כי אין טעם להציב את קולמן תחת השגחה על מצבה הנפשי. למרבה הצער, באותו ערב, בשעה 20:30, הייתה זו אחת מחברותיה של קולמן שהתקשרה למשטרה וסיפרה כי היא ירתה בעצמה באותה דירה בדיוק. כשהשוטרים הגיעו לזירה, הם נאלצו לקבוע את מותה של קולמן.

ביום שני האחרון, יממה בלבד לפני ששמה קץ לחייה, קולמן העלתה פוסט לפייסבוק המעיד, בדיעבד, על מצבה הקשה. בפוסט, קולמן (שכינתה את עצמה Cat ברשת החברתית) הציעה את דירתה במיזורי להשכרה למשך חודש, וכתבה: "המון דברים רעים קורים בחיים שלי כרגע ואני מרגישה שאם אתרחק מכל זה זה יעזור לי להכין תכנית שתאפשר לי להיות כאן ולהיות בטוחה".

במהלך סוף השבוע פרסם המגזין People את עדותן של שתיים מחברותיה של קולמן, הטוענות כי היא הוטרדה במשך חודשיה האחרונים על ידי גבר אותו הכירה. "כל התקשורת מאשימה את ההתאבדות על האונס שלה", סיפרה אחת החברות, "ומתעלמת מזה שהיא עברה כל כך הרבה לפני זה, מבלי להטיל את האשמה על הגבר הזה שהטריד אותה". "היא העדיפה להרוג את עצמה מאשר לתת לגבר הזה להרוג אותה", הוסיפה. חברה נוספת סיפרה גם היא כי קולמן חששה לחייה בימים שלפני ההתאבדות.

בנוסף, המגזין השיג גישה לחשבונותיה הפרטיים של קולמן ברשתות החברתיות, בהם היא נהגה לספר על כך שיצרה קשר עם המשטרה בכל הנוגע לאותו גבר, שעקב אחריה והטריד אותה מאז דצמבר האחרון. דובר משטרת לייקווד סירב לחשוף האם קולמן הגישה תלונה כלשהי במשטרה נגד אותו גבר, וציין כי הדבר קשור לחקירה המתבצעת כעת סביב מותה.

כחלק מאותם פוסטים פרטיים, שהיו זמינים לחבריה בלבד, קולמן אף כתבה בבוקר יומה האחרון כי היא מפחדת לצאת מביתה, וכי היא לא מצליחה לאכול או לישון בגלל אותה הטרדה. בפוסט אחר, שעלה לפייסבוק, היא טענה כי אותו גבר הגיע לביתה מספר פעמים על דעת עצמו, ושלדעתה הוא אף הצליח לגנוב מפתחות לביתה. באותו פוסט, קולמן ציינה שוב את חיפושיה אחר מקום מגורים חדש, וזאת מתוך חשש לחייה. "היא כל כך פחדה, היא רצתה לעבור דירה", סיפרה אחת מחברותיה. "כל זה לא זוכה ליחס", הוסיפה, "וזה שובר את הלב, כי היא התחננה לעזרה". 

לאחר שקולמן שמה קץ לחייה, אמה העלתה פוסט בו כתבה: "היא הייתה החברה הכי טובה שיש ובת מדהימה. אני חושבת שהיא הייתה חייבת שייראה כאילו אני מסוגלת לחיות בלעדיה. אני לא. הלוואי ויכולתי לקחת ממנה את הכאב! היא מעולם לא התאוששה ממה שהבנים האלה עשו לה וזה פשוט לא הוגן". בתקופה שלאחר התלונה, קולמן נקלעה למאבק מול התלמיד אותו האשימה באונס, שחקן פוטבול מבית הספר שלה, מאבק שהוביל אותה לנסיון התאבדות כבר בגיל 16. באותה שנה, ביתה של קולמן אף נשרף כליל. בנוסף, משפחתה של קולמן התמודדה עם טרגדיה נוספת רק בשנה שעברה, כאשר אחיה הקטן נהרג בתאונת דרכים. 

לצד קולמן, "אודרי ודייזי" עסק גם בסיפורה של אודרי פוט, נערה שנאנסה בגיל 15 על ידי שלושה בנים בספטמבר 2012. פוט שמה קץ לחייה גם היא, עשרה ימים בלבד לאחר שנאנסה.


מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400