סיפורו של הפושע הנאצי מגיע לטלוויזיה הישראלית: חברת yes הודיעה היום (ג') כי תשדר דרמת ריגול תקופתית חדשה על המצוד אחר פושע המלחמה והרופא הנאצי יוזף מנגלה - וכי צילומיה החלו בישראל מוקדם יותר השבוע. על הפקת הסדרה אמונה חברת גיל פורמטס הישראלית, לצד ענקית המדיה האמריקאית Lionsgate שזוהי סדרת הדרמה המקומית הראשונה בהפקתה.

בסדרה החדשה, ששמה טרם ידוע, צפוי לככב השחקן הגרמני אוליבר מסוצ'י - מי שידוע בזכות תפקידו בסדרה "אפל" בנטפליקס ונכנס בעבר לנעליו של סמל נאצי אחר, אדולף היטלר, בסרט "הוא חזר". לצדו מרכיבים את הקאסט השחקנים הישראלים אניה בוקשטיין, נאיה בינשטוק, רותם קינן, שרה וינו-אלעד ועידו טאקו, שעתיד לככב בקרוב גם בהפקה הבינלאומית Mary, שנחשפה ב-mako, לצד אנתוני הופקינס והישראלית נועה כהן . יוצרי הסדרה על המרדף אחר מנגלה, המבוססת על רעיון מקורי של המפיק אסף גיל, הם משה זונדר ("טהרן", "פאודה"), אסף גיל ורונית ויס-ברקוביץ' ("אזהרת מסע", "הנערה מאוסלו"). על הבימוי אמון גבריאל ביבליוביץ', לשעבר במאי "חתונה ממבט ראשון" וכיום הבמאי של דרמה אחרת מבית yes, "טיפול לילי"

עלילת הסדרה מתרחשת בשנת 1970, ונעה בין קיבוץ בעמק הירדן לגרמניה. אורי (מסוצ'י), האלפא-מייל של הקיבוץ, ואשתו (בוקשטיין) מחליטים להשאיר מאחור את עברם הטראומטי כניצולי שואה - ומצליחים לשמור על שתיקה במשך 25 שנה. השתיקה הזאת מופרת ביום שבו המוסד כופה על אורי לחזור לגרמניה ולהסתנן לתא של ותיקי אס.אס, במטרה לאתר את מנגלה שהצליח להימלט בתום מלחמת העולם השנייה.