זו הייתה השנה הטובה ביותר של ג'וליה קווין. הספרים שלה, שכבר תורגמו בעבר למספר שפות וזכו להצלחה ברחבי העולם, הצליחו לכבוש פסגה חדשה - המסך הקטן. קווין אחראית לסדרת ספרי "ברידג'רטון", שסיפוריה הפכו השנה למפורסמים בקנה מידה עולמי; כידוע, הספר הראשון בסדרה עובד השנה לגרסה טלוויזיונית והפך ללהיט הכי גדול של נטפליקס עד כה. ולא רק זה, כבר נודע כי עונות נוספות, שיבוססו על ספרי ההמשך בסדרה, אכן נמצאות בתכנון. נראה היה שהחיים של קווין לא יכולים היו להיות טובים יותר: אבל כעת, טרגדיה משפחתית איומה צבעה את השנה הזו בשחור.

בסוף השבוע האחרון הודיעה הסופרת בת ה-51 על מותם של שניים מבני משפחתה בנסיבות קשות. אביה ואחותה של קווין נדרסו למוות ביוטה על ידי נהג שיכור. "איבדתי את אבי ואחותי. מכיוון שחברת קייטרינג לא העמיסה מטען למשאית באופן בטיחותי ושקיות בד התפזרו על הכביש המהיר. מכיוון שנהג טנדר נהג בזמן שיש בדמו פי 3 מכמות האלכוהול המותרת".

קווין המשיכה וכתבה, "איבדתי את אבי, ואין לי את אחותי להתאבל יחד איתה. איבדתי את אחותי ויולט צ'רלס, איתה בדיוק סיימתי לכתוב רומן גרפי. הוא היה מוקדש לאבא שלנו. הוא עדיין יהיה מוקדש לאבא שלנו. זו לא תהיה הפתעה יותר, אבל אני רוצה לחשוב שהוא חשד שעשינו את זה. הוא הכיר אותנו כל כך טוב. הוא היה אבא שלי". 

פטרול הכבישים של יוטה אישר לגורם חדשות מקומי כי האנשים שנהרגו בתאונת הדרכים מרובת כלי הרכב אכן היו קרובי משפחתה של קווין - סטיבן לואיס קוטלר ואריאנה אליז קוטלר, שנודעה גם בשם ויולט צ'רלס. האירוע התרחש ביום שלישי, בסביבות השעה 20:30. על פי ההודעה, שקיות בד רבות נשפכו אל הכביש מתוך משאית של חברת קייטרינג. שני רכבים שראו את הפסולת עצרו, אך נהג שבדמו פי 3 מכמות האלכוהול המותרת התנגש ברכב שעצר וגרם לתאונה מרובת כלי רכב, אחד מהרכבים של בני משפחתה של הסופרת. סטיבן, בן 77, נהג ברכב ואריאנה, 33, נסעה איתו ברכב. שניהם מתו במקום. אדם אחר שהיה מעורב בתאונה נלקח לבית חולים במסוק כשהוא במצב קשה, יחד עם עוד שני נוסעים במצב קשה שהובהלו גם הם לבית החולים.