היש סדרה מהניינטיז שלא עוברת בימים אלה עיבוד מחדש? התשובה היא לא, ואם אתם מוצאים אחת, נשמח שתיידעו אותנו בתא דואר 91071. אז אחרי 3498 הסדרות הקודמות שחודשו, גם הריבוט לדרמה האהובה והנוסטלגית שולחן לחמישה יוצא לדרך. 

בשונה מהשאר, העיבוד לשולחן לחמישה לא יחקה אחד לאחד את הסיפור בסדרה המקורית, אלא יקבל טוויסט מודרני, ויספר על חמישה אחים למשפחה מקסיקנית, שמתעקשים לשרוד יחד שתא משפחתי למרות שהוריהם גורשו למקסיקו. למי שלא זוכר, בדרמת הנעורים שעיצבה אותנו מ-94', חמשת האחים נשארים לבד אחרי שהוריהם מתים יחד בתאונת דרכים. 

עכשיו, מודיעים בהפקת הסדרה המחודשת שיש ליהוקים סופיים, שיחליפו את מת'יו פוקס, נב קמפבל, סקוט וולף ולייסי שאבר, והם ברנדון לרקונט מ-13 סיבות שישחק את האח הגדול, אמיליו, אמילי טוסטה מכנופיית המאיה, ניקו גווארדאדו, והיוטיוברית אל לגספו. 

שולחן לחמישה - הליהוק החדש

אבל אנחנו טיפוסים נוסטלגיים, כך שהתרגשנו כשגילינו איך שחקני הסדרה המקורית נראים היום, לא פחות מהחדשות על הריבוט (חוץ מצ'ארלי, שהוא כבר מזמן ג'ק מאבודים מבחינתנו). אז איך נראית היום קלודיה המטרידה עם הכינור המטריד לא פחות שלה? ומה עלה בגורלו של ביילי תכול העיניים? בבקשה, זה עלינו: