תודו, כולנו מרכלים במהלך פגישות זום. דואגים לכבות את המצלמה ואת המיקרופון ומרשים לעצמנו את גלגול העיניים המתבקש כלפי אלה שמרגיזים אותנו לפני הקפה, ואת הלחישות המשחירות על הקולגות או הסטודנטים היומרנים שבריבועים. בזכות כפתור המיוט הנפלא, רוב הזמן זה עובר בשלום ואף אחד לא קולט את המחוות המדוברות. אבל בסופ"ש האחרון, רגע מביך שהפך לוויראלי הוכיח עד כמה כל העניין הזה מסוכן.

במהלך אודישן שהתקיים בזום, ועלה בהמשך לחשבונות האינסטגרם והטוויטר שלו, השחקן לוקאס גייג' ("אופוריה")  ספג עלבון מצד הבמאי ששמו לא פורסם. תוך כדי שהוא מתכונן לאודישן, השחקן שמע את אותו במאי מלכלך על הדירה שלו, כאשר קרא לה "קטנטנה": באותו הרגע הוא העמיד את הבמאי במקום, ואפשר היה לחשוב שזה מספיק - רק שאז הוא גם החליט לפרסם את התקרית המביכה. גייג' כתב בחשבון הטוויטר שלו הצהרה נוקבת כלפי אותו במאי עלום שם: "נ.ב, אם אתה במאי שמלכלך - תוודא שאתה משתיק את החרא שאתה אומר במהלך פגישות זום", וצירף לציוץ תיעוד של הרגע המביך.

כפי שנראה בסרטון שפרסם השחקן, ניתן היה לשמוע את הבמאי אומר לאדם אחר כי "האנשים המסכנים האלה גרים בדירות הזעירות האלו". גייג', המום ונבוך, הגיב במהירות - "אני יודע שזו חרא של דירה. בגלל זה אני צריך שתתן לי את העבודה הזו, כדי שאוכל להשיג (דירה) טובה יותר... שמע, אני חי בקופסה של 4 על 4. זה בסדר. רק תן לי את העבודה ונהיה בסדר". הבמאי, כמובן, היה "מזועזע" מאי הנעימות שיצר - והתנצל מיד.

גולשים רבים התרעמו על התנהגותו המשפילה של אותו במאי ושיתפו את דעתם בטוויטר, ביניהם גם כמה סלבס שתמכו בגייג' על כך שעמד על שלו. השחקן ראול קוהלי ("מי מתגורר באחוזת בליי") כתב, "התנהגות מבישה, סליחה לוקאס גייג'. התמודדת עם זה בקלאסה". השחקנית איימי קררו גם היא הביעה את דעתה: "אני שונאת את זה". השחקנית זלדה וויליאמס ("האגדה של קורה") גם היא לא נשארה אדישה - "מאז שלוקאס גייג' הפך לוויראלי לאחר שהיה חינני, מהיר מחשבה ומתוק כמו שהוא, אני רוצה להגיד לכל הבמאים (הלא-חארות) שרואים את זה שכיף מאוד לעבוד איתו, הוא מצחיק ומוכשר. תעסיקו את האיש הזה!". השחקן קווין מקהייל ("גלי") כתב: "תודה לוקאס גייג' שפרסמת את זה. שחקנים צריכים להיות פתוחים ופגיעים באודישן ולעיתים קרובות מדי לאנשים שבצד השני יש אפס התייחסות למה שזה דורש ולכמה שזה אישי. שילכו להזדיין. (וגם, החדר הזה ממש נחמד והתמודדת עם זה כמו שצריך)". 

בציוץ החריף שלו גייג' אמנם לא ציין שמות, אבל ברשתות החברתיות מיהרו להצביע על הבמאי מתיו ווהן ("קיק אס", "קינגסמן: השירות החשאי"), כשהשוו בין הקול שנשמע בסרטון לבין ראיונות עם הבמאי המדובר. גם השחקנית ג'נוארי ג'ונס ("מד מן") עזרה לבסס מעט את התאוריה הזו, כשהגיבה לגרסת האינסטגרם של אותו פוסט וכתבה כי "יש לי ניחוש". על פי השמועות, ווהן הוא לא אחר מאבי בנה של ג'ונס, כשעל פי הדיווחים השניים ניהלו מערכת יחסים "קרובה מאוד" על סט הצילומים של "אקס מן: ההתחלה", כך שככל הנראה היא מכירה אותו מספיק טוב בשביל לזהות שזה אכן הוא שעומד מאחורי ההערה המכוערת. בינתיים, יש לציין, אף במאי לא הודה כי מדובר בו.