ניקולה קוכלן לגמרי גנבה את ההצגה בתור קלייר הנוירוטית בקומדיה האירית של נטפליקס "נערות דרי", אבל היה זה התפקיד בברידג'רטון - בה גילמה את פנלופי פת'רינגטון - שהפך אותה לפרצוף מוכר כמעט בכל משק בית. בכל זאת, מדובר בסדרה הכי נצפית בתולדות נטפליקס. אבל למרות שפניה כבר מזוהות בקרב רבים, השם שלה עדיין לא הולך לפניה, וסביר שרובנו נשכח מפעם לפעם את שמה ונכיר אותה בתור "זאת מברידג'רטון".

זה גם מה שקרה למגישת הפודאקסט אמנדה ריצ'רדס, שהתייחסה בציוץ בחשבון הטוויטר שלה לאאוטפיט שלבשה קוכלן בטקס פרסי גלובוס הזהב. בטקס, שהתקיים בליל ראשון האחרון, קוכלן לבשה שמלה של המעצבת הבריטית מולי גודארד ומעליה קרדיגן שחור - בחירה שלרוב לא רואים על השטיח האדום בטקסי פרסים, אם כי לא מדובר בשטיח אדום קלאסי - הטקס התקיים במתכונת וירטואלית והמועמדים צפו בו מביתם. קוכלן עצמה הייתה אחת מהמוזמנות למסיבה הווירטואלית של מגזין אין סטייל לכבוד הטקס.

בציוץ המדובר כתבה ריצ'רדס כי "הבחורה השמנה מברידג'רטון לובשת קרדיגן שחור בגלובוס הזהב, כי לא משנה כמה את לוהטת או כמה סטייל יש לך, אם את בחורה שמנה תמיד יהיה איזה קרדיגן שחור שאת חושבת ללבוש, ואז מחליטה שלא, אבל בסופו של דבר לובשת אותו כי את מרגישה שאת חייבת", צייצה ריצ'רדס, שבפודקאסט שלה עוסקת בחוויות שלה בתור ילדה שמנה. אפשר רק להניח שכוונותיה של ריצ'רדס היו טהורות ושהיא התכוונה למשוך תשומת לב לסוגייה מעניינת של דימוי גוף, אבל הניסוח הבעייתי של דבריה הצליח לעצבן כמה גולשים, ובראשם - את קוכלן בעצמה. 

בעוד היא מתארת תחושה שדווקא מוכרת לרוב הנשים, בוודאי לכוכבות הוליווד שלא עומדות בסטנדרטים הנוקשים של התעשייה בכל הנוגע למראה, קוכלן לא הסכימה שריצ'רדס תכתוב עבורה את הנרטיב. וככל הנראה, האי בעיקר לא אהבה את הבחירה לקרוא לה "הבחורה השמנה מברידג'רטון", במקום לטרוח לגגל את שמה. "חשבתי שהקרדיגן נראה טוב. מולי גודארד הציגה אותם על המסלול יחד עם השמלות, אז משם הגיע הרעיון", היא ענתה לציוץ והוסיפה: "כמו כן, יש לי שם".

View this post on Instagram

A post shared by Nicola Coughlan (@nicolacoughlan)