אחרי הגמגום שהוא "אול סטארס 1" ואחרי תופעת הטבע שהיא "אולסטארס 2", "דראג רייס" חוזרת עם עונה שלישית שמסתמנת כ - בדיוק כמו שחשבתם - נקודת מפגש בין עונה 1 לעונה 2. הטעות שהיא Day time drag לא חזרה על עצמה אחרי "אולסטארס 1" אבל גם רמת הגאונות של "אולסטארס 2" לא זוכה לקאמבק.  "אול סטארס 3" חיממה מנועים באופן רשמי בחמישי האחרון עם קאסט שנשען יותר מדי על אישיות ופחות מדי על טאלנט. ומה עם הכריזמה, היוניקנס והנרב? המינונים אינם גבוהים אבל אם השור של קנדי דוונפורט מלמד אותנו משהו זה שכדאי ורצוי לשאוף אל השמיים ואולי, בעזרת הרו, גם נגיע לשם.


את הריקאפ הראשון לעונה אקדיש לבחינה מהירה של המתמודדות החוזרת ודעו שהאופל שכיסה עכשיו את השמיים זה לא סערה חלק ב' הרמיקס, אלא כמות השייד שאני מתכננת לזרוק.

ראשונה נכנסה לוורק רום טריקסי מאטל (עונה 7), ללא ספק הקווין המצליחה ביותר מבין המלכות החוזרות העונה. טרייסי מארטל, מה נשאר להגיד אחרי כניסה כזו? דבר מלבד Oh Honey. האם לא היה ברור עוד מעונה 7 שתחרות היא איננה הפורטה של טריקסי? מרוב שטריקסי התפיידה ברקע של עונה 7 הידועה לשמצה, היא גרמה אפילו לפרל, האנמית שבמלכות ובוודאי אחת מהמיותרות שבהן, לזהור עד לגמר. אחרי שנלחמה על זכותה לשוב ושוב הודחה, היא חברה לקטיה (דעו מעכשיו: מדובר במספר 1 שלי ואני מתכננת להפלות) לקריירת פוסט-דראג רייס מרשימה שכוללת סדרת רשת אחת מופלאה ("UNHhhh") ואחת הרבה פחות ("The Trixie & Katya Show" ב-"Viceland"). כל זה היה אמור לגרום לטריקסי לשוב לתחרות ולהוכיח להייטרים שהיא הרבה יותר מהסייד קיק של קטיה, אבל אם הפרק הראשון מלמד אותנו משהו זה שלצפות מטריקסי לשגשג בתנאי תחרות זה כמו לצפות מצ'יצ'י להעיף מבט במראה לפני שהיא יוצאת מהבית - לא.הולך.לקרות.

למרות שהורידה כמות נכבדת במשקל (ובשיער הטבעי שלה), טריקסי התעקשה לרפד את הישבן בצורה כל כך לא מחמיאה ועל אף שהלוק הכללי היה מוצלח בסך הכל, התחושה הייתה שטריקסי נחטפה בידי אימא של דולי פרטון ועם אטיטיוד כזה, האני, לא זוכים ב-Rudemption.

השנייה שנכנסה לחדר היא מילק (עונה 6), אחת מהקווינז היצירתיות ביותר שהגיעו לתכנית וללא ספק מהיותר לוהטות על הגברו. כולי פרגון על הקמפיין ל-MDNA, האקטיביזם המעורר השראה והוודג' היפה בכללי, אבל בואו, מילק עלתה מאחוז אחד לתשע מאות וההתנהלות הכללית שלה צועקת גמילה מלקטוז. אני נודרת להפסיק להשתמש בטרמינולוגיה של מוצרי חלב אם כולנו נודה ביחד שמילק הובאה כדי לעצבן. אם מישהי בטעות חושבת שמילק תשרוד עד הגמר - היא מוזמנת להמשיך לחשוב שעונה 8 הייתה מעולה ולהמשיך לא להבין דבר. למרות שלוק הכניסה היה מרשים ומעניין, הופתעתי לרעה מכך שכיסוי הראש מתחת לפאת הפינוקיו בצבץ לאורך הפרק. ממלכה בדרגה כזו אני מצפה לרמת פיסטור גבוהה יותר. 

what lactose will do to you. #IJustFarted - entrance for #AllStars3 - incredible denim look by @marko_monroe (loosely based on my Pinocchi-HO look from @rupaulsdragrace Season 6)

A post shared by Milk (@bigandmilky) on

שלישית הגיעה צ'י צ'י דיוויין וחוץ מלכסח את התלתלים הבלונדיניים שהפכו אותה לאחד מהגברים היותר חתיכים שנראו בתכנית, דבר כמעט לא השתנה. הביצוע שלה באתגר המרכזי היה על גבול המכעיס, ואפילו האישיות הממגנטת שלה לא הספיקה כדי לפצות על הרעיון והביצוע הבינוניים. גירל, סירייסלי? הפאה השחורה שהיא חבשה באתגר הייתה כל כך שטוחה ומרופטת שהיא גרמה לדידה ריץ להיראות כמו מלכת גלאם שיצאה מהסטודיו של גילי אלגבלי. אילולא מורגן מקמייקלס הייתה כה חסרת איפוק, צ'יצ'י הייתה המודחת הראשונה של העונה ואחרי התצוגה הזו - כנראה שלגמרי היה מגיע לה.

ובכניסה הרביעית נידונו לת'ורגי ת'ור (עונה 8), מלכה שבתיאור התכונות שלה שכחה לציין דברים נוספים מלבד שנאה מביכה וקטנונית לבוב דה דראג קווין מעונה שכולנו מעדיפות לשכוח וניסיון עיקש ומעיק לחבר בין דראג (רייס) לנגינה בכינור. גירל, הבנו - את מוזיקאית מחוננת. מה אנחנו אשמות בזה? עם לוק פחות ממושקע ובחירה אמיצה אך משעממת לנגן בכינור באתגר המרכזי, ת'ורג'י לא השאירה רושם עמוק מדי בפרק הפתיחה. לצערי, יש לי תחושה שהיא עוד תהפוך את הגלגל ואיך אומרים? I can`t wait to NOT see how this turns out.

כניסה חמישית והיישר מהפרה-היסטוריה שייכת למורגן מקמייקלס (מקווה שגם אתן מעוותות את הקול כשאתן הוגות את שמה). בדיוק כמו בעונה השנייה ממנה הגיעה, המאג פיקס אבל האישיות לא. מהר מדי וללא מידה של מחשבה לטווח ארוך, מורגן נכנסה למוד הריאליטי הידוע בכינויו "אני אמיתית ולכן שטנית". במקום לאפשר לנו חברות על בסיס השחרה עם אג'ה, היא הצהירה שתדיח את המלכות שמהוות איום בעיניה ולכן הודחה על ידי בן דה לה קרם. אבל רגע, לפני זה - הלוק של מורגן מושקע אבל הטאלנט, כרגיל, לוקה בחסר. הדבר הכי מעניין ביותר בהופעה שלה באתגר המרכזי היה קווצת השיער הסוררת וזה הדבר הכי פחות שיידי שאני יכולה לכתוב בנושא.

שישית נכנסה לחדר מלכה טרייה מעונה 9 - אג'ה. ובכן, Keep trying to make Aja happen - it is going to happen. בהפקת התכנית מתאבססים על הניסיון להפוך את אג'ה להפתעה של העונה ועד כה זה עובד. עם לוק משופר ואיפור משופץ, דיקציה בלתי אפשרית ומשיכה חייתית לסכסכת - אג'ה היא מישהי שאני רוצה על המסך, בלי קשר לחיבה שיש או אין לי כלפיה. רגע הקפיצה שלה בהופעה באתגר המרכזי היה כל כך Gag worthy שעד עכשיו כואבת לי הלסת ולא מהסיבות הנכונות, אוקרררררר?

Are you ready for these queens to sashay back into your hearts? ❤️ SWIPE THROUGH to see all the girls in their mini tease glory! . TOMORROW let the games begin #AllStars3 returns at 8/7c on @vh1

A post shared by RuPaul's Drag Race (@rupaulsdragrace) on

המלכה השביעית להיכנס היא בן דה לה קרם (עונה 6), מלכה שבעיני הייתה אוברייטד בעונה שלה ואם לשפוט לפי הפרק הראשון, תהיה אוברייטד גם הפעם. פרסונת מיס קונג'יניאליטי שדה לה מתעקשת לתחזק מהרגע הראשון בעונה מתישה אותי כבר מעכשיו. בהתחשב בקצב הזכייה שלה באתגרים, נראה שהיא איתנו עד הגמר. תנו לי את הכוחות, בנות.

ניוארק, לא גווארדיה, קנדי דוונפורט (עונה 7) היא המלכה שעשתה את הכניסה השמינית, וביי פאר המרשימה מכולן. אלו חומרים מהן עונות אולסטארס עשויות! הטירלול שלכן חזרה והיא הולכת לעשות לנו כל כך הרבה כיף העונה. ביני לבין עצמי תהיתי, מה עוד נותר לאישה שהמציאה את Long night of hooking לתרום עוד לעולם? התשובה היא הכל כמובן, ובדרך זה יכלול את הנטייה האהובה שלה לדת' דרופס מכאיבים ולשנאת צעירים יוקדת. אם ירצה השם, השופטים ידלגו באלגנטיות על היעדר הכישרון המגוון שלה וישאירו אותה איתנו עד הגמר כי ככה נראית טלוויזיה טובה ומנצנצת.

OMG - #rpdr#rupaulsdragrace#rupaul#dragrace#drag#rpdr9#rpdr8#rpdrallstars2#allstars2#lgbt#arianagrande#gaintrick#gainpost#l4l#meme#memes#funny#allstars3#rpdras3#rpdrallstars3

A post shared by RPDR (@rpdrmemex) on

הנה היא שוב, שאנג'לה (עונה 2 ו-3), שעשתה את הכניסה התשיעית כש(שוב) קפצה מקופסה, הגימיק שגורם לבדיחת הדוריטוס של קוקו מונטריס להיראות פראש. שאנג'לה חזרה כי רופול מאמין בה כמו שהוא מאמין בסקוורספייס והיא מקבלת הזדמנות שלישית (!) להוכיח שהיא צמאה לניצחון לפחות כמו השיער שלה. שאנג'לה היא אחת מהקווינז שאני יותר מחבבת והשיר אותו ביצעה באתגר המרכזי הוא ללא ספק מהאהובים עלי, אבל הפפיון הכחול עם השמלה התואמת והטחינה הבלתי פוסקת של הקאץ' פרייז "הללו" היו צריכים להישאר בעונות הרגילות ולא בעונת אולסטארס מחייבת. נקסט.

The Gift that keeps on Giving !!! Only 7 Days Away.... #AllStars3 #Shangela #Halleloo #Jan25Premiere @vh1 Dress by: @estradatwins

A post shared by Shangela (DJ) (@itsshangela) on

עשירית נכנסה המלכה הסודית ובסודית אני מתכוונת לכך שרק 13 אחוז מהקהל ראו את העונה אליה היא שייכת, היא המנצחת של עונה 1 - ביבי זהרה בונה. עם דיקציה של וייויישס ודרגת פירסנס ששייכת רק למי שכבר זכתה בכתר, ביבי נכנסה עם לוק חצי מרשים רק כדי להציג פרפורמנס מטריף באתגר עצמו. מטריף, כמובן, למי שלא ראה אותה שולפת את הקלפים האלו עוד בעונה הראשונה. ובכל זאת, כולן מאוימות ממיס בונה ונראה שבצדק.

הלוק הכי מוצלח: קנדי דוונפורט

הלוק הכי פח: צ'יצ'י דוויין

הפרפורמנס הכי מוצלח: אג'ה

הפרפורמנס הכי גרוע: צ'יצ'י דוויין

מי הודחה? מורגן מקמייקלס

מי הייתה צריכה להיות מודחת? צ'יצ'י דוויין

tvbee בפייסבוק