פרסום ראשון: "רק אל תשכחי אותי", סדרת הענק של תאגיד השידור הישראלי ושל גידי רף, יוצר "חטופים" וזוכה פרס האמי - נגנזה. ל-mako נודע כי הסיבה לביטול הפרויקט השאפתני של כאן 11 היא מתקפת הטרור על ישראל ב-7 באוקטובר, והתחושה כי מדובר בתזמון רגיש מדי עבור הסדרה. 

ממש החודש תכננו בתאגיד להתחיל לצלם את הסדרה, תחת השם הזמני "רק אל תשכחי אותי", בהובלתו של רף. בין היתר לוהקו כבר לסדרה השחקנים ריימונד אמסלם ("7 ברכות") ויוסי ואסה ("נבסו"), והחזרות היו צפויות להתקיים החודש ובחודש הבא. גורמים המעורים בפרטים אמרו בשיחה עם mako כי "זה רגיש מדי למצב. אי אפשר לעבוד על פרויקט כזה בתקופה כזאת, הכל רגיש". זאת במקביל להודעה של ההפקה ורף לגורמים המעורבים בצילומים, ושלפיה הוחלט שלא לצאת לדרך עם הסדרה כעת. אותם גורמים מספרים כי בהפקה לא ידוע על מועד חדש לצילומים.

במסגרת התכנון המקורי, הסדרה בת שמונת הפרקים של רף הייתה אמורה להיות דרמת מתח שבמרכזה חקירת רצח המסעירה מדינה שלמה. אותה חקירה מובילה שוטר ישראלי לתוך עולם מסוכן, מאיימת להעיר אצלו טראומת ילדות שמערערת את חייו - ומוציאה אותו למסע להצלת נער החשוד ברצח וניקוי את שמו. בהפקת הסדרה היו אמורים להשתתף גם התסריטאים נאייף חמוד ושירה פורת. 

מתאגיד השידור נמסר בתגובה: "הפרויקט לא נגנז. העבודה עליו הושהתה בשלב זה".