כולם רוצים לחיות כמו ב"ברידג'רטון". התקציב הענק שהוקדש ליצירת הסדרה - יחד עם ההתאמה לתקופה בה היא מתרחשת - אפשרו לה לייצר מציאות מרהיבה במיוחד: אחוזות ענק, שמלות מפוארות, נשף כל שני וחמישי ופארקים שבישראל אפשר רק לחלום עליהם. כל אלה, איך לא, גרמו לצופים רבים לקנא באורח החיים הראוותני המדובר. ובכן, אם מצאתם את עצמכם צופים בלהיט של נטפליקס ומייחלים לחוות את החוויה המלכותית המלאה - אתם בוודאי תשמחו לשמוע שאתם לגמרי יכולים להגשים את החלום הזה.

מעכשיו, אחוזת אינגלטורפ בנורפולק, אנגליה מציעה לאורחים הזדמנות חדשה ומפתה - חופשה בהשראת "ברידג'רטון". המבנה המדובר הוקם במאה ה-18 ומתפרש על פני 30 דונם, מזכיר מאוד את אחוזות הענק שמוצגות בסדרה. נשמע טוב? זו רק ההתחלה: במסגרת החופשה, אחוזת אינגלטורפ מציעה לשוהים בה מגוון פעילויות בניחוח "ברידג'רטון": רכיבה על עגלת סוסים, לילות בקזינו, ארוחות מפוארות, סיורים בגינות, סדנת סידור פרחים, והדובדבן שבקצפת - ניוזלטר יומי בסגנון עיתון הרכילות של ליידי וויסלדאון. בנוסף לכך, עוזר בית ושף פרטי יעמדו לשירותכם כדי לטפל בכל מטלות הבית.

ההיילייט של השהות הוא ערב הנשף החגיגי, שיכלול מופע בידור ומתאבנים. וכדי שתגיעו לנשף יפים ויפות, כמעט כמו דפני ברידג'רטון, טוקסידו או שמלת ערב כבר יחכו לכם בחדרכם - כמו גם מאפרת אישית ומעצבת שיער שידאגו לגרום לכם להיראות במיטבכם. בעצם, החיסרון היחיד בנשף הזה הוא שרגה ז'אן פייג' לא יהיה שם. 

גם בלי הפעילויות עצמן, האחוזה המדוברת מפנקת בפני עצמה, ומכילה שישה חדרי רחצה ותשעה חדרי שינה, כאשר האורחים יקבלו את כל הנכס - שיכול להכיל עד 20 אורחים - לעצמם. לדברי נציג חברת הנסיעות "אוליבר", "הקמנו לחיים את עולם ברידג'רטון ופת'רינגטון עם חווית ברידג'רטון החדשה והבלעדית שלנו. לצד ההזדמנות לשהות באחוזה כפרית יפהפיה, 'חווית ברידג'רטון' מלאה בנגיעות מיוחדות ובפעילויות שיתאימו לדוכס ולדוכסית". וכמה עולה כל הטוב הזה, אתם שואלים? ניתן להזמין את "חווית ברידג'רטון" החדשה במחיר של 1,750 פאונד (כ-7,875 שקלים) לשהות בת שני לילות לשש נפשות.