עד עכשיו, הדברים היחידים ששמענו בנוגע לכוכבת "עקרות בית נואשות" פליסיטי הופמן, היו קשורים בשערוריית הקולג'ים שהסתבכה בה בשנה שעברה - לצד כוכבת טלוויזיה נוספת, לורי לוקלין מ"צער גידול בנות". עכשיו נראה שהופמן, שריצתה מאסר של שבועיים, כבר בשלה לחזור לחייה המוקדמים ואף להזניק מחדש את קריירת המשחק שלה.

לפי מקורב להופמן שדיבר עם האתר Entertainment Tonight, נראה שהשחקנית כבר פתחה את היומן ומתחילה לתכנן את המשך הקריירה שלה. "כמו כולם, פליסיטי נשארת בימים אלו עם המשפחה שלה בבית בבידוד", הוא סיפר. "היא ממשיכה להיות מעורבת בפעילות עם ארגוני צדקה שמתעסקים בשיקום אסירים ובפרויקט המתבגרים. ברגע שמשבר הקורונה יסתיים, והיא כבר אמרה זאת בעבר, היא תמשיך בפעילויות הללו גם אחרי שתסיים את מחויבויתיה לעבודות השירות. היא גם מקווה שתוכל לחזור לשחק בתחילת השנה הבאה". 

טכנית, הופמן לא פרשה לחלוטין מעולם המשחק: בחודש הבא ייצא סרט חדש בכיכובה, אליו הצטלמה ב-2018, לפני הדיווחים על מעורבותה בפרשה. בסרט, שנקרא "תמי תמיד גוססת" ("Tammy's Always Dying"), הופמן מגלמת אם אלכוהוליסטית ומובטלת שמאובחנת עם מחלת הסרטן. לצדה של הופמן, צפויה לככב גם איימי ג'ו ג'ונסון, שהשתתפה בסדרת הטלוויזיה "מייטי מורפין פאוור ריינג'רס" בתור קימברלי, הפאוור ריינג'רית הוורודה. 

מוקדם יותר החודש, הקולגות של הופמן מ"עקרות בית נואשות" התאחדו - בלעדיה, כמובן - באיחוד וירטואלי כחלק מיוזמה שנועדה לגייס תרומות עבור אנשים בתעשיית הבידור. במהלך השיחה, החבורה שיבחה את הופמן, ונזהרה שלא לציין את ההסתבכות הפלילית שלה. מרשה קרוס (שגילמה בסדרה את ברי) אמרה: "פליסיטי הופמן היא גאון. היא שחקנית בלתי ייאמנת". עוד כוכבת "עקרות בית נואשות" שלא נכחה באיחוד היא טרי האצ'ר (סוזן), שלפי השמועות לא הסתדרה במיוחד עם חברותיה לסט.

הופמן ריצתה 13 ימי מאסר בבית סוהר בקליפורניה לאחר שהורשעה על מעורבותה בפרשיית הקולג'ים, בה שילמה אלפי דולרים על מנת לזייף את מסמכי הקבלה של בתה לאוניברסיטה יוקרתית. לשם כך, בתה של הופמן העמידה פנים כי היא ספורטאית מצטיינת. כעת, על הופמן לסיים כ-250 שעות של עבודות שירות, ביניהן התנדבות בארגון שנקרא "פרויקט המתבגרים", במסגרתו היא עוזרת לחסרי בית ונשים צעירות שנפגעו במעגל הזנות.