אמש (שלישי) שודר ספיישל הסליחות של ארץ נהדרת שכלל לא מעט אורחים שהגיעו להתנצל לקראת יום הכיפורים, ביניהם היחצ"ן רני רהב אותו חיקה ירון ברלד וגיבור הכדורגל ערן זהבי, אותו גילם אלי פיניש.

המערכון בו השתתפו השניים התכתב עם הסכסוך המתוקשר שלהם שפרץ אחרי שזהבי נעצר על ידי המשטרה בזמן שערך מסיבה בחצר ביתו, בעקבות תלונות שכנים על רעש. זהבי ורהב מתגוררים באותה שכונה בסביון ומיד אחרי המקרה רהב העלה פוסט באינסטגרם בו פנה אל זהבי ואשתו ודרש מהם להוות דוגמה אישית לאור מעמדם הציבורי. 

באולפן "ארץ נהדרת", "רהב" ביקש סליחה מזהבי. "אני רוצה לבקש סליחה מערן שהוא גיבור בכדורגל ושכן נהדר", אמר רהב, "אבל זה עניין של התחשבות בשכנים שגרים בבית הצמוד, שלושה קילומטר ממך". איל קיציס עדכן את רהב שזהבי ומשפחתו עתידים לעבור לגור בהולנד, ובתגובה איחל רהב: "דרך צלחה, אל תרעישו ליד הבית של אנה פרנק, היא גיבורה במחבואים".

רני רהב האמיתי ורני רהב החיקוי (צילום: מתוך "ארץ נהדרת 17", קשת 12)
רני רהב האמיתי ורני רהב החיקוי | צילום: מתוך "ארץ נהדרת 17", קשת 12

רהב לא נשאר אדיש לחיקוי שלו וזמן קצר אחרי שידור המערכון העלה פוסט בעמוד האינסטגרם שבו ביקש להתייחס לנראות החיצונית של החיקוי. "חברים בארץ נהדרת, שנה טובה, תודה על התסרוקת החדשה!", פתח היחצ"ן את דבריו, "לעתיד באם אפשר חולצה אחרת, הוואי זה כבר פסה, והבטן ראבק זה פחות 23 קילו. תעדכנו את הדמות, לא רק השיער. תודה על ההקשבה". אין ספק שהכל בהומור.

View this post on Instagram

חברים בארץ נהדרת שנה טובה תודה על התסרוקת החדשה ! לעתיד באם אפשר חולצה אחרת.... הוואי זה כבר פסה.... והבטן ראבק זה פחות 23 קילו... תעדכנו את הדמות... לא רק השיער. תודה על ההקשבה שנה טובה וכל טוב.

A post shared by rani rahav (@mr_rahav) on