בין אם תודו בזה ובין אם לא, אנחנו משוכנעים שהסיבה העיקרית בגללה צפיתם בכל שמונת הפרקים של "ברידג'רטון" היא, איך לא, הרומן הלוהט בין גיבורת הסדרה, דפני ברידג'רטון (פיבי דינבור) לדוכס הייסטינגס הנאה והמרדן (רגה ז'אן פייג'). אין מה לעשות, הכימיה הבלתי-נשלטת בין השניים והסצנות המהבילות לא מותירות ברירה אלא להידבק למסך, והצופים שכבר סיימו את הבינג' נשארו עם טעם של עוד.

אותה זוגיות סוערת החלה, כידוע, מאילוץ - כאשר דפני הייתה נחושה להפוך לבחורה המחוזרת ביותר בחברה הגבוהה וסיימון, שקבע כי הוא לא רוצה להינשא, רק רצה להסיר חשש מליבה של משפחתו המודאגת. הפיתרון למצב היה ברור: השניים העמידו פנים שהם במערכת יחסים כדי להסב את תשומת ליבם של גברי לונדון לדפני, וכדי שליידי דנברי תרד לסיימון מהוריד. בהמשך, כידוע, אותה זוגיות מזויפת הפכה לרומן סוער ולחלוטין אמיתי, ומשם הכל היסטוריה.

לאחר עליית הסדרה לנטפליקס, החלו לצוץ ברשת לא מעט שמועות לפיהן כוכבי הסדרה היפים מנהלים זוגיות לא רק על המסך - אלא גם בחיים האמיתיים. אם אותן שמועות יתבררו כנכונות - הן בוודאי ישמחו את מעריצי "ברידג'רטון" (או לחילופין, יעציבו את המעריצות שרוצות את רגה ז'אן פייג' לעצמן): ליידי וויסלדאון עצמה אמנם לא איששה האם מדובר בדיווחי שווא או באמת לאמיתה, אבל עכשיו פייג' עצמו התייחס לאותן שמועות, ותשובתו אמנם לא מספקת מידע קונקרטי למדי, אבל איך נגיד - הוא גם לא מכחיש. 

בראיון משותף חדש של דינבור ופייג' לתוכנית האירוח אקסס הוליווד, השחקן בחר לתת תשובה מעומעמת למדי לשאלה הגדולה שמעסיקה את הצופים: "אני חושב שכל מה שאתם צריכים לדעת - מצולם. זו הסיבה שהצגנו את זה בצורה כל כך יפה בשבילכם". פייג' המשיך ואמר כי "כל הניצוצות שעפו מהתסריטים היפים שנמסרו לנו... אני חושב שהניצוצות המתוסרטים הם די והותר". יכול להיות שכוונתו היא לכך שיש ניצוצות גם מחוץ לתסריט, ואותם פשוט לא זכינו לראות - או שבעצם, דבר וחצי דבר לא מתרחש בין השניים האלה ברגע שהצילומים מסתיימים. היינו שמחים לשמוע תשובה גם מדינבור, אבל היא לא התייחסה לשאלת המנחים כלל וכלל - אז נראה שכרגע נצטרך להמשיך לחכות בתקווה לשמוע פרטים עסיסיים בהמשך.