השחקן הישראלי-אמריקאי רונן רובינשטיין, שהשתתף בעבר ב"כתום זה השחור החדש" ומככב כעת גם ב"מוקד 911: טקסס", יצא מהארון כביסקסואל בראיון חדש, והודה כי מה שגרם לו לעשות זאת הוא תפקידו בסדרה, בה הוא מגלם דמות של כבאי גיי. רובינשטיין, שמשחק בסדרה אותה יצר ריאן מרפי לצד רוב לאו וליב טיילר, סיפר כי הוא גם זכה לתמיכתה של בת זוגו - השחקנית ג'סיקה פרקר קנדי ("הפלאש").

"אני מזדהה לחלוטין כביסקסואל", סיפר רובינשטיין בראיון למגזין וראייטי, "אני ממש קיבלתי עור ברווז מלהגיד את זה. זה מרגיש כל כך טוב לדבר על זה, זה כל כך משמח להרגיש עם זה בנוח". השחקן, שנולד בישראל ועבר לסטטן איילנד כשהיה בן חמש, הודה שהסביבה בה גדל השפיעה על ההחלטה שלו להישאר בארון, מבלי לציין באיזו מן המדינות מדובר.

"במקום ממנו אני מגיע, אנשים כמוני - ואנשים שמזדהים בתור ביסקסואלים או כחלק מהקהילה - לא מתקבלים בברכה", הסביר, "או שאתה מקבל כמות עצומה של קללות, או שמנדים אותך בגלל שאתה גיי". "אז בהחלט היה סוג של פחד כשקיבלתי את מי שאני. הייתי יותר מודע לזה בתיכון, הייתי מודע לרגשות שלי ולצורה בה הסתכלתי על גברים, אבל לא דיברתי על זה עם מישהו". 

במהלך השיחה, רובינשטיין הודה כי חלק גדול מהתמיכה שקיבל לפני היציאה מהארון היה מצופי "מוקד 911" - עם דגש על האהדה שלהם לדמותו, טי. קיי, ובן זוגו קרלוס. "המעריצים, ובמיוחד מעריצי 'טארלוס' (הלחם בין שמות הדמויות, ר.א), הם אחת הסיבות הכי גדולות בגללן אני מרגיש בטוח ונינוח לדבר על זה, וסוף סוף לקבל את עצמי ולשמוח על כך", הסביר.

לפי רובינשטיין, אחת מהראשונות לשוחח איתו על הנושא הייתה בת הזוג שלו: "היא אמרה לי, 'יש משהו שאנחנו צריכים לדבר עליו?', ואמרתי לה 'אולי'. לא ידעתי איך השיחה הזו תתנהל. והיא הייתה הכי טובה שיש. היא בהחלט עודדה אותי להתבטא בנושא, ולחיות את האמת שלי. היא אמרה 'אני אוהבת אותך בגלל מי שאתה, ואנשים יאהבו אותך בגלל מי שאתה".