בעשר עונותיה, "חברים" כללה אינספור בדיחות, וגם מעריציו הגדולים ביותר של הסיטקום כנראה לא יזכרו כל אחת ואחת מהן. אבל בדיחה אחת הפכה לבלתי נשכחת, ולמרכזו של אחד הפרקים האהובים ביותר בתולדות הסדרה - מדובר, כמובן, בבדיחת תרנגול ההודו הידועה. בעבור מי שאיכשהו לא זוכר במה מדובר, מוניקה חבשה לראשה את תרנגול ההודו יחד עם כובע ומשקפי שמש ורקדה, ואז צ'נדלר התוודה בפניה לראשונה על אהבתו.

זה אולי הקטע החביב על רבים מצופי "חברים", אבל עכשיו מתברר כי יכול להיות שהוא בכלל גנוב. ולא רק זה - הוא גנוב, לכאורה, מאחד הקומיקאים הגדולים ביותר בעולם. תופתעו, אבל מדובר ברואן אטקינסון, הידוע בתור "מיסטר בין". הסדרה, למי מכם שלא התוודע לאייקון הקומי, מתארת את עלילותיו של מר בין הילדותי, כאשר הוא מחלץ את דרכו מסיטואציות שונות בדרכים לא יעילות במיוחד אך מצחיקות למדי. רוב פרקיה הם בני שלושה מערכונים ולא כוללים הרבה דיבורים. 

במסגרת תוכנית חדשה לרגל יום השנה ה-30 להולדת דמותו של מיסטר בין, השחקן טען כי הבדיחה הידועה של "חברים" שייכת במקור לתוכנית הקומית שלו, כאשר בסצנה מ-1992 דמותו נראית כשהיא מתרוצצת עם תרנגול הודו על ראשה. ארבע שנים לאחר מכן "חברים" השתמשה, כאמור, בבדיחה דומה למדי - בפרק "האחד עם כל חגי ההודיה". באותו פרק, ג'ואי הוא הראשון להניח על ראשו את תרנגול ההודו ובהמשך הפרק גם מוניקה עושה זאת.

בתוכנית החדשה, הסביר אטקינסון כי "כשעשינו את הסרט של בין ב-1996 החלטנו להעתיק מעצמנו ולהשתמש שוב בבדיחת תרנגול-ההודו-על-הראש. גם 'חברים' צילמו בשנות התשעים, והם גנבו את הבדיחה". לפי הקומיקאי, השימוש החוזר בבדיחה ההיא גרם לרבים לחשוב שהמצב הוא הפוך - ולהניח שהוא זה שגנב את הבדיחה מ"חברים". 

בתוכנית המדוברת לרגל חגיגות ה-30 דיבר גם ריצ'רד קרטיס, השותף של אטקינסון והאדם שאחראי על בדיחת תרנגול ההודו. "אני המום לחלוטין מהעניין הזה עם 'חברים'. ראיתי את זה רק לפני כמה ימים. אני לא מאמין למה שקרה שם, זה ביזארי". אטקינסון הוסיף כי "בסופו של דבר, אתה לא יכול לגנוב בדיחה. אבל בדיחות קיימות כדי שיגנבו מהן, או יקחו מהן השראה".

לאחרונה, השחקנית קורטני קוקס, שגילמה את מוניקה ב"חברים", שחזרה את הסצנה הידועה ההיא בסרטון שפרסמה בחשבון האינטסגרם שלה, ובו ניתן לראות אותה רוקדת עם תרנגול ההודו מונח על ראשה. בהמשך, השחקנית אף פרסמה סרטון שחשף את תהליך הכניסה שלה לתרנגול ההודו, שזעזע לא מעט גולשים.