הסרט הראשון על הטבח: ל-mako נודע היום (ה') כי חברת yes תשדר בשבוע הבא את "NOVA#" - סרט תיעודי חדש של הבמאי דן פאר ("אנג'ליקה") על הטבח במסיבת הטבע ברעים ב-7 באוקטובר. הסרט צפוי להציג חומרים שייחשפו לראשונה, ולצדם קטעי וידאו ואודיו המשחזרים דקה אחר דקה את מה שהפך לפיגוע הטרור הקטלני ביותר בתולדות ישראל. 

בסרט, שישודר ברביעי, 6 בדצמבר, ב-yes דוקו, לא צפויים להיכלל ראיונות או פרשנויות - והוא יתבסס אך ורק על חומרים שתועדו בזמן אמת. עם תחילת המלחמה הצטרף פאר לחמ"ל התמיכה ההתנדבותי שהוקם באקספו תל אביב, כדי להגיש סיוע מיידי לתושבים ולחיילים בחזית. במסגרת התנדבותו שם, החלו להגיע לבמאי כמויות גדולות של סרטוני וידאו, התכתבויות וואטסאפ ושיחות מוקלטות של אנשים שהיו בתופת - והוא רתם לפרויקט את חברת ההפקה קסטינה. ב-yes מסבירים כי "חלק ניכר ממאמצי ההפקה הוקדש כדי לאתר את המצולמים בסרטונים ולקבל את אישורם, כמו גם את בני המשפחה של אלו שנרצחו ע"י המחבלים".

גיא לביא, מנהל המחלקה הדוקומנטרית של yes, מסר כי "כמו באירועים היסטוריים קריטיים אחרים בישראל, למבט הדוקומנטרי שמור מקום חשוב: הן בטווח הקצר, כדי לתת תמונה רחבה מעבר לשידורי החדשות הרציפים, אך לא פחות חשוב - בטווח הארוך, זמן רב אחרי שישקע ערפל המלחמה. אז כבר נוכל לקבל פרספקטיבה על מה שבאמת קרה לנו כאן. סרטו של דן פאר הוא סרט שצופים בו בנשימה עצורה, הסרט עולה לשידור חודשיים בלבד אחרי הטבח, כאשר עוד יש אנשים שלא ברור מה עלה בגורלם, יש חטופים בעזה, והמלחמה נמשכת. ולמרות זאת, מצליח הסרט לבנות - מהרבה חלקים קטנים - תמונה גדולה".