"יורשים", סדרת הדרמה המוערכת של HBO, הצליחה לבסס את עצמה תוך שתי עונות בלבד כאחת הסדרות האיכותיות ביותר על המסך כרגע, עם זכייה טרייה בפרס האמי לדרמה הטובה ביותר של השנה. אבל יש עוד דבר שצריך להכיר בו כשזה מגיע לסדרה - והוא שחברי הקאסט שלה אחראיים לכמה מהסיפורים החריגים ביותר שנשמעו לאחרונה. כך, למשל, למדנו שג'רמי סטרונג (קנדל רוי) מקפיד להישאר בתוך הדמות גם כשהמצלמות כבויות, ושמענו מבריאן קוקס (לוגאן) על הפעם בה ירה בטעות בקולגה. עכשיו הגיע תורו של אלן רוק (קונור), שחשף את הפעם בה כמעט מת בגלל ג'קוזי, לא פחות ולא יותר.

רוק, שמגלם בסדרה את דמותו של האח הבכור שמנסה להתרחק ככל האפשר ממאבקי הכוחות המשפחתיים, זכה בעבר להכרה בזכות קריירת משחק ענפה, הכוללת בין היתר גם את קומדיית הנוער המיתולוגית מהאייטיז "שמתי ברז למורה" ואת הסיטקום הפוליטי "ספין סיטי" ששודר לקראת סוף המילניום הקודם. במסגרת ראיון שהעניק השבוע לפודקאסט "Celebrity Catch Up", רוק סיפר על ימיו בסיטקום האהוב, ונזכר כיצד נדבק בשפעת בזמן הצילומים בשנת 2001.

מצבו של רוק לא הסתכם בהתמודדות עם עוד שפעת שגרתית, והמחלה הלכה והחמירה עד מצב בו השחקן קרס בביתו, לאחר שסבל מהלם זיהומי (שוק ספטי) ומכשל בכליות. "זה היה רציני", הודה רוק במהלך השיחה, "ביומיים הראשונים הם אמרו לאשתי לשעבר ש'אנחנו לא חושבים שהוא ישרוד את זה'". רופאיו של רוק, שאבחנו כי סבל מזיהום חמור, אף הביעו חשש מכך שהשחקן יסבול ממוגבלות שכלית כתוצאה מהזיהום. "הם אמרו ש'הוא הולך להיות על דיאליזה לשארית חייו'", סיפר, "אבל אז מסיבה כלשהי הכליות שלי החלו להשתפר". 

אבל מאיפה הזיהום הזה בכלל הגיע? לפי רוק, לאחר שהחלים כנגד כל הסיכויים, רופאיו נותרו סקרנים בנוגע לשאלת מקור הזיהום, והגיעו למסקנה כי הוא נגרם כתוצאה מכך שהשחקן נתקל עם הבוהן שלו בג'קוזי מלוכלך. "אחרי שחליתי דיברתי עם הרבה אנשים שאמרו 'הייתי בקרוז וחטפתי את אותו דבר - היה לי זיהום סטרפטוקוקלי בדם - שזה פשוט הדרך המיושנת לומר שזאת הרעלת דם". רוק, שמכנה את עצמו "בר מזל", הודה כי מעבר לסיטואציה הלא שגרתית, הוא ממשיך לתהות עד היום איך הצליח לצאת מאותה סכנה ממשית. "אין לנו באמת מושג איך זה קרה, ושום הבנה אמיתית של איך החלמתי", הסביר, "אם אתה מתעורר בבוקר ומרגיש בסדר, זה יום טוב".