חלק מכם בוודאי זוכרים כי אי אז בתחילתו של הסגר הראשון, החליטה גל גדות לצלם סרטון שבו היא מבצעת את השיר "Imagine" בהשתתפות כמה וכמה ידוענים ושחקנים בין-לאומיים. למרות שהכוונה הייתה לעורר תקווה בתקופה של אי-ודאות, גדות וחבריה לרעיון ספגו ביקורת על עיתוי הפרסום והיותם "עשירים ומנותקים". מאז כבר התנצלה הכוכבת, אולם סדרת גיבורי העל "The Boys" סיפקה השבוע תזכורת פרודית לאירוע.

 

 

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

הפרק האחרון ששודר של הסדרה, שבה גם משתתף תומר קאפון, התחיל בקטע פרודי שמחקה את הקאבר שביצעה גל גדות לצידם של מפורסמים כמו ג'ימי פאלון, נטלי פורטמן, וויל פארל ואיימי אדמס. חלק ממשתתפי הפרודיה הם לא אחרים מאשר מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, שהופיעו לצד גיבורי העל מהתוכנית עצמה.

בגרסת הסדרה, השחקן צ'ייס קרופורד לקח על עצמו את תפקידה של גדות, וחיקה אותה בפתיח של הסרטון: "כולנו נמצאים בזה ביחד, וביחד - אנחנו יכולים לדמיין עולם אחר". בהמשך, שחקנים נוספים מהסדרה שרו גם הם את "Imagine" של ג'ון לנון, בקטע שמשלב כוכבים מהיקום של "The Boys" ומחוצה לו.

גל גדות, "באטמן נגד סופרמן" (צילום: באדיבות yes,  יח"צ)
גדות מתוך "באטמן נגד סופרמן" | צילום: באדיבות yes, יח"צ

כמעט שנתיים לאחר הסרטון המקורי, הודתה הכוכבת הישראלית כי הסרטון "היה בטעם רע": "זה יצא בעיתוי מוקדם מדי, ולא היה הזמן הנכון או הדבר הנכון לעשות". בזמנו, גולשים רבים ביקרו את הסרטון כדבר מנותק ובעייתי, לדוגמה כשהכוכבים שרים מבתיהם המפוארים את השורה "דמיינו עולם בלי רכוש", בזמן שלא מעט אנשים איבדו את בתיהם ופרנסתם.