בסוף השבוע האחרון עלה בנטפליקס הסרט "יובִּי יציל את האלווין", קומדיית אימה חדשה בכיכובו, כתיבתו והפקתו של אדם סנדלר. בסרט, שהתברג בראש טבלת הסרטים המבוקשים של ענקית הסטרימינג, משתתפים לצד סנדלר גם קווין ג'יימס ("מלך השכונה"), ג'ולי בואן ("משפחה מודרנית") והשחקן הצעיר קארן בראר, כוכב סדרת הנוער "ג'סי". בראר לוהק לסרט לאחר שימים בודדים לפני תחילת הצילומים הלך לעולמו קמרון בויס, קולגה שלו מימי ערוץ דיסני ומי שלוהק במקור לתפקיד.

הליהוק המקורי של בויס, יש לציין, לא מקרי. הוא וסנדלר כבר שיתפו פעולה בסדרת סרטי הקומדיה "מגודלים", ו"יובִּי" היה אמור לאחד בין מי ששיחקו בהם אב ובן. עכשיו, כשהסרט כבר באוויר, מתברר שסנדלר כלל בו מחווה מיוחדת לבויס, שהלך לעולמו בגיל 20 לאחר התקף אפילפסיה: שקופית המופיעה בסיום הסרט ומקדישה אותו לזכרו של השחקן.

במסגרת ההקדשה, שהופיעה לצד תמונתו של בויס, נכתב: "לזכרו של קמרון בויס שהלך מהר מדי ו(היה) אחד הילדים הכי אדיבים, מגניבים, מצחיקים ומוכשרים שהכרנו. אתה תחיה לנצח בלבבות שלנו וחסר לנו בכל יום". מעריציו של בויס, מטבע הדברים, לא היו יכולים להישאר אדישים למחווה המרגשת. גולשת אחת כתבה "זה שובר לי את הלב", כתבה אחת הגולשות, "אני בוכה, אל תדברו איתי עכשיו". "אני יודעת בביטחון שקמרון גאה ושמח עכשיו", הוסיפה אחרת.

ביולי 2019, לאחר מותו של בויס, סנדלר כתב בחשבון האינסטגרם שלו: "צעיר מדי. מתוק מדי. מצחיק מדי. פשוט הילד הכי נחמד, מוכשר והגון בסביבה. אהבתי את הילד הזה. דאג למשפחה שלו, דאג לעולם. תודה, קמרון, על כל מה שנתת לנו". מותו של בויס אף הוביל את משפחתו להקים קרן לזכרו, אשר שואפת "לספק לאמנים צעירים ויוצרים מוצא ואלטרנטיבה לאלימות ושליליות" ומשתמשת ב"מקורות ופילנתרופיה למטרות חיוביות של שינוי העולם". "קרן קמרון בויס" היא שותפה של הקרן  להעלאת מודעות למחלת האפילפסיה ולסיכונים הבלתי צפויים של מוות כתוצאה ממנה. 

בשבוע שעבר, במהלך ראיון לתכניתו של ג'ימי פאלון, סנדלר סיפר על ההחלטה להקדיש את הסרט לזכרו של בויס ועל מערכת היחסים שלו איתו. "הוא היה ילד נהדר", סיפר, "ב'מגודלים' הוא היה ילד קטן, וראיתי אותו מתבגר והופך לסופרסטאר. הילדים שלי העריצו אותו". "הוא הגיע לבת מצווה של הבת שלי", הוסיף סנדלר, "הבת מצווה הייתה ענקית, 400 אנשים, והיו שם המון ילדים. הוא חתם לכל הילדים שביקשו, וכולם התלהבו ממנו". "הוא תמיד תרם לצדקה, הוא ביקש ממני בקשות אבל זה תמיד היה בשביל צדקה, לא שום דבר אחר".