הפרסומת של בזק בכיכובה של משפחת בוזגלו הוציא מצופים ברחבי הארץ תגובות נדהמות, נזעמות ובעיקר מבולבלות. לא בגלל ההפקה המושקעת, לא בגלל העיבוד המחודש ללהיט הניינטיז "יעקב" ולא רק בגלל ההופעה הנוצצת של בנות המשפחה. הדבר היחידי שעניין את הגולשים הוא מדוע אוהד בוזגלו לא פותח את הפה?

הצופים הסקרנים מתייחסים לסיום הקליפ, בו כל אחד מהאחים שר את השורה עם שמו - "ומאור גולש, ואסי גולש" - ואוהד רק מחייך למצלמה באותו חיוך שרמנטי שאינספור בנות כנראה מכירות טוב מאוד (מי שצופה ב"הבוזגלוס" יודע שאוהד מתרברב לא פעם בחיי המין הפעילים שלו). ברור כמעט מאליו שהיינו חייבים לרדת לשורש העניין, ופנינו לחפש תשובה ממי שהשתיקה יפה לו. אוהד בוזגלו כמובן שמח לעזור:

"זה קטע הזיה, אלפי שאלות קיבלתי וזה מצחיק שעכשיו זה הגיע אליכם".

אז מה גרם לך להשתתק?

"אני אסביר לך מה היה, בהתחלה המפיק הוא אמר, כל אחד המצלמה תהיה עליו בקטע שלו, כשאומרים 'ואסי גולש, ומאור גולש', כל אחד אומרים את השם שלו, יש קלוז אפ, תעשו פרצוף ותשירו. צילמנו את זה בכמה טייקים. עכשיו אני, עם הפאסון שלי במירכאות, אתה יודע, אני עדיין האח הגדול ואני עדיין הייתי מאמן כשכולם שחקנים, אני לא שטותניק כמוהם. בהתחלה זה הביך אותי לשיר, אז אמרתי שחלק מהטייקים אני אעשה איזה משהו, איזה תנועת ראש כמו שיצא בסוף ובחלק שרתי. כשהם ערכו את הקליפ הזה הם החליטו שאני לא שר, אבל אני מניח שהם לא ציפו לתגובות כאלה".

הם אמרו לך שהורידו לך את השורה?

"הם לא אמרו כלום, כשהם ערכו הם פשוט החליטו שאת הקטע שלי... מה הסיבה? אני לא יודע. אבל אני לא רואה את זה כמשהו שלילי, להיפך. האינסטינקט הראשוני שלי היה לא לשיר".

אז אתה חושב ששרת לא טוב?

"לא, מה פתאום, אין פה... אני אראה לך משהו. הם אמרו לי לא להוציא את זה עדיין, אבל האמת שבזק אתמול שלחו לי איזשהו סרטון שאני שר. בגלל כל הריקושטים, שכולם דיברו למעשה רק על העניין הזה, והם אמרו לי 'שרת מצוין'. הם לא חשבו על זה בגלל ששרתי לא טוב או משהו כזה. מה ההבדל ביני לבין אסי? אני אגיד לך עוד משהו, השיר זה 'ויעקב גולש, ומאור גולש, ואסי גולש' וגם אלמוג בסוף זה 'ואלמוג גולש', הקטע שלי זה 'אוהד גו-לש ו-', יש טוויסט בשיר".

זה יותר מסובך.

"כן, עכשיו זה לא שזה מסבך אותי לשיר את זה, שרתי את זה רגיל כמו כולם, אין הבדל בשירה ביני לבין אחים שלי. בהתחלה זה הביך אותי לשיר, אמרתי אני אעשה פעם עם שירה פעם לא, הם החליטו לא והנה הם קיבלו אלפי תגובות, אתה לא מבין את הרמה".

אנשים רוצים לשמוע אותך.

"זה הפריע להם, אנשים לא הבינו למה לא שומעים את הקול שלי, אולי הקורונה, חלק חשבו שהתעצבנתי, אבל האמת שבחורות, נשים דווקא, אמרו את הסיבה האמיתית, כי זה הביך אותי, 'בגלל שאתה האח הגדול וזה'".

כשראית את הפרסומת, התאכזבת?

"בפעם ראשונה שראיתי את זה זה היה מגניב, כי זה שונה, ידעתי שזה ישים אותי בפוקוס שאנשים ישאלו. אני רגיל להיות בפוקוס, זה נחמד לי להיות, אין לי בעיה. ובאמת ככה זה היה".

אז שמחת?

"שמחתי, כי באיזשהו מקום שאני אח שלהם הגדול, זה כאילו אתה יודע, הם שרים וזה, ואני עושה איזו תנועת ראש, פחות הייתי מעדיף עכשיו לשיר ולרקוד. יצאתי יותר עם פאסון, ראיתי את זה בקטע חיובי".

את האחרים זה לא הביך? את יעקב?

"לא, כי הם ברוח שטות. תיכנס לחדר הלבשה של קבוצת כדורגל, אתה תראה את השחקנים כמו ילדים בני ארבע, ואז נכנס המאמן וכולם נהיים רציניים, אז ככה זה ההווי. הדינמיקה ביני לבין האחים שלי, היא כזאת, הם כזה סתלבטנים. למרות שבסדרה אני הבאד בוי ויש איזה ניגוד אבל בגדול אני המבוגר האחראי לאורך השנים והם השטותניקים, אז בשיר זה יצא ככה".

ממשרד הפרסום אדלר חומסקי נמסר: "אוהד לא יכול היה לשיר מסיבות ביטחוניות אשר יש עליהן עדיין סודיות. מי יתן ויבוא היום וכל המדינה תדע באמת למה אוהד לא שר".