לפני שנה ויומיים, ב-7 בנובמבר 2020, הוכרז רשמית כי נשיא ארה"ב ה-46 יהיה ג'ו ביידן. המשמעות הייתה כי דברים רבים ישתנו באמריקה, ואחד הדברים הראשונים שקרו הוא שאדם אחד איבד את העבודה שלו - והאדם הזה היה השחקן אלק בולדווין, שעד אותו רגע גילם את דמותו של דונלד טראמפ בתכנית המערכונים "סאטרדיי נייט לייב".

עכשיו, דמותו של טראמפ חזרה לסדרה במפתיע - אך מי שגילם אותו הוא אינו בולדווין, אלא שחקן חדש לחלוטין בשם ג'יימס אוסטין ג'ונסון, שהצטרף לאחרונה לקאסט של התכנית. כזכור, בולדווין היה מעורב בתקרית הטראגית על סט הצילומים של "ראסט" בה ירה למוות בטעות בצלמת האלינה האצ'ינס, ובעקבות המקרה דווח כי הוא מקפיא את כל הפרויקטים עליהם עבד. זו לא הסיבה שבגינה הוא עזב את התפקיד ב"סאטרדיי נייט לייב", אך זו יכולה להיות הסיבה בגינה הוא לא חזר לגלם את דמותו של טראמפ.

בולדווין אינו היה הראשון לגלם את דמותו של טראמפ. עד היום גילמו אותו שבעה שחקנים שונים, ביניהם ג'ייסון סודייקיס ("טד לאסו") וג'ון סינה ("יחידת המתאבדים"). התגובות להופעתו של ג'ונסון מפרגנות מאוד, וממצבות אותו כאחד מהחיקויים הטובים ביותר לטראמפ שייצרה התכנית לאורך השנים. "וואו, ג'יימס אוסטין ג'ונסון מדהים בחיקוי של טראמפ. זה היה החיקוי הפוליטי הכי מדויק אי פעם ב'סאטרדיי נייט לייב', בלי למצמץ!", כתב צופה אחד בטוויטר. "אני חייב לדבר על ג'יימס אוסטין ג'ונסון, אחד מחברי הקאסט החדשים ב'סאטרדיי נייט לייב', ועל החיקוי המדהים של טראמפ בסצנת הפתיחה של התכנית הערב. קורע וגאוני. תצפו בזה אם אתם יכולים", הוסיף מעריץ נוסף. 

"האם ג'יימס אוסטין ג'ונסון... הכי טוב אי פעם? איזו עונה ראשונה מטורפת", הצטרף צופה נוסף. "ג'יימס אוסטין ג'ונסון סוף סוף זכה להראות את החיקוי המצוין שלו לטראמפ. הסרטונים שלו היו מעולים ומדויקים תוך כדי הנשיאות שלו", כתב מעריץ נוסף, ובאתר החדשות באזפיד סיכמו: "יש סיכוי שג'יימס אוסטין ג'ונסון השיג מועמדות לפרס האמי". התוכנית תהיה זמינה לצפיה היום ב-yes VOD וביום שבת תשודר ב-yes COMEDY TV.