ספוילרים - הם בכל מקום. צופי טלוויזיה שמעוניינים בצפייה "נקייה" ומפתיעה ככל האפשר כבר יודעים שהרשת איננה מקום בטוח והספוילרים אורבים בכל פינה. בשנים האחרונות זיהינו ספוילרים שצצו בתמונות אינסטגרם של צוות השחקנים, בפרסומות המקדמות את התכנית ואפילו בעמודי הוויקיפדיה של סדרות מסוימות ובכל זאת, הספוילר שהודלף על "וונדה-ויז'ן" הצליח להעלות את רף הפרנויה והגיע מכיוון שמעטים בכלל לקחו בחשבון.

עבור מי שלא צופה נסכם: "וונדה-ויז'ן" היא סדרה חדשה בשירות הסטרימינג דיסני פלוס, ועוקבת אחר חייהם של שני גיבורי-על מהיקום הקולנועי של מארוול - וונדה מקסימוף (אליזבת אולסן) והרובוט ויז'ן (פול בטאני) - שעוברים להתגורר בפרבר אמריקאי שלֵו למראה ומגלים אט-אט את הסוד הנורא מאחוריו. הפרק האחרון ששודר עד כה כלל תפנית עלילתית מפתיעה שיש בכוחה להשפיע לא רק על המשך "וונדה-ויז'ן" אלא גם על שאר הסדרות המתוכננות למארוול ודיסני ואפילו על הסרטים שביקום הקולנועי, אז אם עוד לא צפיתם בו - היזהרו.

בסוף אותו פרק חמישי, ויז'ן נמצא קרוב מתמיד לגילוי הסוד על חייהם של בני הזוג בעיירה ווסטוויו, שתושביה נמצאים כולם תחת שליטתה של וונדה בעלת היכולות הטלפתיות והטלקינטיות. הנסיונות של ארגון הביון סורד (SWORD) לפרוץ את החומה שוונדה הקימה סביב ווסטוויו אינם צולחים, אולם בסצנה האחרונה בפרק נראה שמישהו אחד הצליח להגיע אל ביתם של וונדה ו-ויז'ן: פייטרו מקסימוף, אחיה המנוח של וונדה, המוכר גם בשם הקוד קוויקסילבר. כמה מנוח? הוא נהרג כבר לפני שש שנים, במהלך הקרב הגדול שבסוף הסרט "הנוקמים: עידן אולטרון". ולא רק שקוויקסילבר הופיע כמו משום מקום, הוא לא גולם על ידי מי ששיחק אותו ב"עידן אולטרון" (אהרון טיילור ג'ונסון) אלא על ידי אוון פיטרס, ששיחק את אותה הדמות בסדרת סרטי "אקס מן" (סרטי "הנוקמים" והיקום הקולנועי של מארוול הופקו והופצו במקביל לסרטי "אקס מן". עד כה לא היה קשר בין סדרות הסרטים, למרות ששתיהן התבססו על דמויות שלקוחות מאותו הקומיקס). 

כל הבלגן העלילתי הזה שלא במתכוון ועל ידי השחקן הספרדי רודרי מרטין, שדיבב את דמותו של פייטרו בגרסאות הספרדיות לסרטי "אקס מן". מרטין בישר לעוקביו כי הוא צפוי לשוב ולדבב את פייטרו בזמן הקרוב, וציין מפורשות כי יעשה זאת במסגרת "וונדה-ויז'ן", מה שהסגיר למעשה את העובדה כי פייטרו - ולא סתם פייטרו, אלא זה שהופיע עד כה במותג קולנועי נפרד - יגיע לביקור בווסטוויו. אחרי שהתברר כי מרטין חשף פרט משמעותי מהסדרה (במתכוון או שלא), הוא פוטר מתפקידו, ודמותו של פייטרו דובבה ותדובב בהמשך על ידי שחקן אחר.

להופעתו של פייטרו/קוויקסילבר עשויה להיות, כאמור, השפעה גם על המשך היקום הקולנועי והטלוויזיוני מבית מארוול ודיסני. עד לפני כשנתיים, זכויות העיבוד לדמויות האקס מן - הכוללות את וולברין, סטורם, מגניטו ואפילו דדפול - השתייכו באופן בלעדי לאולפני הקולנוע של פוקס. ב-2019 הושלמה הרכישה של פוקס על ידי תאגיד דיסני, מה שמאפשר לענקית המדיה לאחד את סדרות הסרטים הנפרדות ולשלב את חברי האקס מן גם בסרטים ובסדרות של מארוול.