פרסום ראשון: שלוש שנים אחרי שכיכבו יחד ב"איש חשוב מאוד" של HOT, השחקנים נטע ריסקין ויהודה לוי חזורים לשתף פעולה - הפעם בסדרה חדשה.

ל-mako נודע כי ריסקין ("כפולים", "שטיסל") לוהקה ל"איסט סייד", סדרה מבית כאן 11 בכיכובו של לוי. לפי גורמים המעורים בפרטים, השחקנית תגלם את אסתי, מטפלת באמנות המתקשה לבחור בין מחויבות לטיפול לאהבתה - מומי (לוי).

"איסט סייד" תעסוק בחייו של מומי (לוי), אב יחידני שעובד כסוחר נדל"ן נטול אידיאולוגיה וסוגר עסקאות מסובכות במקום הכי נפיץ בעולם - מזרח ירושלים. את הסדרה יצרו יעל רובינשטיין ("סרוגים") ויוסי מדמוני ("מתיר עגונות", "בת ים - ניו יורק") ויביים אותה יבגני רומן ("מנגן ושר", "קולות רקע") בהפקת אבוט המאירי של גיא המאירי ואיתן אבוט. הצילומים יחלו בסוף החודש.

ליהוק נוסף לסדרה הוא של השחקנית גפן קמינר, שתגלם את מאיה בת ה-18 - בתו של מומי, הנמצאת על הספקטרום האוטיסטי, שהולכת ומפתחת עצמאות לקראת שירותה הצבאי. קמינר עצמה נמצאת גם היא על הספקטרום. בנוסף, גם השחקנית שרה וינו-אלעד לוהקה לסדרה, והיא תגלם את מאירה: יו"ר עמותת ארעא, עמותה ימנית הקונה קרקעות מערבים במזרח ירושלים במטרה לייהד את האזור.