אושר דוידיאן, מתמודד העונה הקודמת של התכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון", נהרג אתמול (ראשון) בתאונת דרכים בדרום הארץ. דוידיאן, שהתמודד עם מחלת האוסטאוגנזיס אימפרפקטה (רככת עצמות), היה בן 25 במותו. מאז ההשתתפות בתכנית, דוידיאן התמקד בין היתר בעסק שבבעלותו, גלידריה בעיר נתיבות.

המחלה איתה התמודד דוידיאן הייתה תורשתית וריתקה אותו לכיסא גלגלים מאז שהוא זוכר את עצמו. "כשהייתי קטן בבטן של אמא שלי, היו לי שברים בבטן. הייתי משחק כדורגל עם כיסא גלגלים", כך תיאר דוידיאן את המחלה באודישן שלו ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", בו בחר לבצע את "ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון.

על פי מד"א, אתמול בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח במוקד מרחב נגב על תאונת דרכים עצמית של רכב פרטי בכביש 25, סמוך לברוש. חובשים ופראמדיקים של מד"א מצאו בזירה גבר ללא סימני חיים, וקבעו את מותו. 

שי חג'ג', ראש המועצה האזורית מרחבים, ספד לאושר בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "אושר, כשמו, היה איש שהסב נחת רוח ושמחה לרבים. הוא לא נכנע לנכותו. בוגר תיכון מרחבים, הופיע וקצר הצלחה בתכנית והיה אהוב על כל מכריו. אנחנו שותפים לכאב של הוריו, משה ורוזה, ושל שלמה ומרים, סבו וסבתו של אושר, ולאבם של המשפחה המורחבת, החברים ומושב פטיש". 

שידורי קשת מסרו: אנו כואבים את מותו בטרם עת של אושר דוידיאן ז"ל ומבקשים למסור את תנחומינו למשפחת דוידיאן. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך".