בתקופה שלפני הסטרימינג, עם כמות מוגבלת של משבצות שידור ברשתות, סדרות מוצלחות בוטלו על ימין ועל שמאל, וחלקן זכו למעמד קאלט דווקא בגלל שהן עזבו אותנו בטרם עת. דוגמה לכך היא "אלה הם חיי" בכיכובם של השחקנים המוכרים (אך אנונימיים לחלוטין בשעתו) קלייר דיינס וג'ארד לטו, שעדיין נחשבת לפסגה של דרמות הנוער. דוגמה נוספת היא הדרמה הקומית "פריקים וגיקים", שגם היא התרחשה בתיכון וכיכבו בה מי שהפכו לימים לכוכבים ענקיים (ג'יימס פרנקו וסת' רוגן) או קצת פחות ענקיים (ג'ייסון סיגל מ"איך פגשתי את אמא", לינדה קרדליני מ"בשבילי אתם מתים" וביזי פיליפס מ"קוגרטאון").

גם מאחורי הקלעים היו מעורבים ב"פריקים וגיקים" שמות מוכרים - את הסדרה יצר פול פיג, שביים את "מסיבת רווקות", ואחד ממפיקיה היה ג'אד אפאטו ("בתול בן 40", "הדייט שתקע אותי"), כך שכל המעורבים זכו לקריירה מוצלחת גם לאחר הביטול, אבל הסדרה עצמה נשארה בגדר פוטנציאל לא ממומש - היא שודרה, זכתה לנתוני צפייה נמוכים ובוטלה אחר כבוד בתום עונה אחת בלבד. בימים אלה, "פריקים וגיקים" זוכה לתחייה מחודשת אצל דור הטיקטוק, כי מתברר שהסבל בשנות הנעורים והתיכון תמיד רלוונטי - גם אם לדמויות אין סמאטרפון.

@hardrockcafes

#jasonsegel #freaksandgeeks

♬ original sound - hardrockcafes

@charlenelefever

FREAKS AND GEEKS! #freaksandgeeks #fyp #juddapatow #hulu #1980 #pictureday #recreation #foryou #albumcover #creativedirector

♬ original sound - charlene lefever

הסיבה לתחייה המחודשת הזאת היא העובדה ש"פריקים וגיקים" - שקיבלה בארץ את השם הלא אטרקטיבי "זרוקים ויורמים" - זמינה לצפייה בשירות הסטרימינג האמריקאי הולו. בשבוע הראשון לאחר עליית 18 פרקיה להולו, חלה עלייה משמעותית בשימוש בהאשטג של שם הסדרה בטיקטוק וגם בצפיות בסרטונים המתוייגים. ומדובר במספרים משמעותיים: למעלה מ-24 מיליון צפיות בסרטונים עם ההאשטג #freaksandgeeks ולמעלה מ-3 מיליון צפיות בסרטונים בהם מתויג שמה של דמותה של קרדליני, לינדזי וויר, שהיא הדמות הראשית בסדרה. מספרי הצפיות, הסרטונים החדשים, התגובות והשיתופים סביב הסדרה רק עולים מיום ליום.

מכיוון שמדובר בסדרה שעלתה לשידור ב-1999, הקהל הצעיר והחדש שלה נותן לה פרשנות מחודשת. החיבור נובע מהבעיות היומיומיות של ההתבגרות שלא השתנו משמעותית, אבל הסרטונים החדשים מתייחסים אל דמותה של לינדזי כגיבורה פמיניסטית, מדמיינים איך דמויות מסוימות היו מגיבות אם היו שואלים אותן באילו כינויי גוף הן משתמשות, או מכינים להם מפה אסטרולוגית. עוד טרנד הוא שיחזור הפתיח של הסדרה, בו הכוכבים מתיישבים על שרפרף עבור צילומים לספר המחזור, ואפילו סת' רוגן התרגש מהמחווה ושיתף בטוויטר את אחד הסרטונים עם הכיתוב: "העובדה שהסדרה הזאת חיה מספיק זמן כדי שדברים כאלה יקרו היא כל כך פאקינג מדהימה ומפוצצת מוח".