"אני לא מרגישה שזה נכון לי": את נועה קירל הזמרת כבר אין צורך להציג - ואחרי חמש עונות בסדרת הנוער "כפולה", גם לא את נועה קירל השחקנית. אבל עכשיו, לראשונה בקריירה, קירל צפויה להוביל סדרת דרמה למבוגרים: "איננה", מותחן חדש מבית yes שאתמול (ד') נחשפה הצצה מתוכו באירוע התוכן השנתי של החברה. במהלך האירוע, קירל דיברה עם mako על הגבולות שהציבה בתפקיד החדש ובאלה שיבואו אחריו.

בשיחה איתה, הגיבה קירל לפרסום ב-mako על כך שבחרה להחליף את הדמות שתגלם בסדרה. "קורים כל כך הרבה דברים. סדרה שמתחייבים אליה זה שנתיים מראש, ועד שמקבלים תסריטים וקוראים את הדמויות, ופתאום יש משהו שיותר מתאים או פחות מתאים, ואודישנים, ומאצ'ינג, זה תהליך מטורף", הסבירה, "בסוף בוחרים את מה שהכי הכי מדויק. אז עובר זמן עד שזה קורה, ומשתנים מיליון דברים בדרך, תמיד זה ככה. בכל סדרה והפקה".


"איננה", יובל סמו ו-7 באוקטובר: הסדרות החדשות של yes לשנת 2024


היה משהו דרמטי שהשתנה?
"לא. פשוט החלטנו שהדמות של נויה יותר מדויקת לי, ביחד כמובן עם ההפקה והבמאי. ואני שמחה שבסוף זה יצא ככה. קודם כל קוראים לדמות נויה, ואני נולדתי בשם נויה אז אני מרגישה שאני חוזרת למקורות, והיא גם מאוד מאוד שונה ממני. ככה עוד לא ראו אותי. זה משהו אחר לגמרי, פעם ראשונה שאני עושה כזה דבר. ואני מחכה כבר שכולם יראו את זה, כי זה כל כך אחר - וכיף להראות צדדים שונים. אני נראית אחרת לגמרי, ויש לי סצנות מאוד מורכבות. אני בוכה, צורחת ועושה כל מיני דברים מטורפים". 

בפרומו הקודם לסדרה אמרת שהיא מזכירה לך סדרות סקנדינביות שאת מאוד אוהבת, על איזה סדרות דיברת?
"שאלה מצוינת! ידעתי שהמשפט הזה יתנקם בי. צילמנו את הפרומו לפני איזה שנה ואני כבר לא כל כך זוכרת. כנראה שסתם שלפתי באותו רגע, ידעתי שזה יתנקם בי". 

כשנשאלה על הגבולות שהיא מציבה לעצמה בקריירת המשחק שלה, הסבירה קירל כי "כרגע אני לא רואה את עצמי עושה משהו שקשור לעירום, משהו מיני. כרגע זה לא משהו שיהיה. אני לא מרגישה שזה נכון לי, ואת יודעת - כל אחד יש לו את הגבולות שלו למה הוא כן מוכן ולא מוכן. אני כן ארצה לעשות תפקידים שמאתגרים אותי אבל בקו האדום שלי".

אז עירום זה קו אדום?
"כן, לגמרי".

ב"איננה", שיצרו ישי אוריין ויאיר שגיא וביים אילן עבודי, קירל מככבת לצד מוריס כהן, יובל לבקובסקי, קרן ברגר, דניאל אסייג, אסף יונש, בן סולטן וסוזנה פפיאן. הסדרה עוקבת אחר אבנר אוחיון (כהן), שבתו בת ה-17 (קירל) נהרגת בתאונת דרכים. הוא מחליט לצאת למסע חקירה עצמאי של נסיבות מותה, ובמהלכו הוא מגלה כי היא ניהלה חיים סודיים, שונים מכל שדמיין. החקירה מובילה אותו גם ל-Wonder, אפליקציית משחק ממכרת, ולוויראלז - עדשות מגע יקרות המדמות מציאות רבודה.