אחרי שש שנות הפסקה וציפייה רבה של הקהל, המוזיקה של אדל סוף סוף חזרה לחיינו: האלבום החדש של הזמרת המצליחה, "30", יצא בסוף השבוע האחרון. שובה של אדל גרר, מן הסתם, הד תקשורתי רחב – והזמרת קידמה את האלבום בריאיונות רבים שהעניקה לכתבים מסביב לעולם, כשבין השאר התראיינה גם לאופרה ווינפרי. כעת מתברר כי אחד מהריאיונות של אדל הסתיים בטעם מר – כשהמגיש המראיין מאט דוראן הואשם בכך שהעליב את הזמרת, והושעה מתפקידו לתקופה של שבועיים.

דוראן מגיש את תוכנית הבוקר "Weekend Sunrise" של ערוץ 7 האוסטרלי ונשלח ללונדון במיוחד כדי לשוחח עם דיוות הפופ בת ה-33. לפי הדיווחים, במהלך הריאיון – שנמשך כחצי שעה – הוא לא שאל אף לא שאלה אחת על האלבום החדש. וזה ממש לא הכל: כששאלה אדל את המגיש מה דעתו על האלבום, הוא הודה כי הוא לא האזין לו. דיווחים אומרים כי אדל נעלבה ועזבה את המקום באמצע הריאיון – אבל מקורות אחרים טוענים כי בשלב זה של השיחה הריאיון כבר הסתיים בכל מקרה. 

הריאיון הוקלט, אבל על פי הדיווחים חברת התקליטים של אדל, סוני, דרשה מערוץ 7 שלא לשדר אותו. בערוץ 7 הוחלט כאמור להשעות את דוראן מתפקידו לתקופה של שבועיים בעקבות המחדל העיתונאי, כשדווח כי הבכירים כעסו מאוד על המגיש. לפי דיווחים הערוץ שילם לא פחות ממיליון דולר על הריאיון שכשל, יחד עם זכויות שידור על קטעי וידאו מהמופע המדובר של הזמרת "One Night Only" ומהריאיון שלה עם אופרה ווינפרי. הריאיון המושמץ התקיים לפני שבועיים, ודוראן חזר למסך אתמול לאחר שהשעייתו הסתיימה.