רק כמה שעות לפני שהן צעדו על השטיח האדום של פרסי גילדת השחקנים והשחקניות, ריס ווית'רספון וג׳ניפר אניסטון הצטרפו למפיקי "תוכנית הבוקר" כדי לדון בביקורות על העונה הראשונה ובמה צפוי בעונה השנייה, בפאנל של האגודה האמריקאית והקנדית של מבקרי ומבקרות טלוויזיה. הפאנלים של האגודה הם מסורת ארוכה בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית, ומיועדים לחשוף את התכנים החדשים של גופי הטלוויזיה לעונת השידורים הקרובה.

בעוד השחקניות, שמשמשות גם כמפיקות בפועל של הסדרה המדוברת, שמחו לדון בכל נושא טעון שהועלה בפניהן, דבר אחד נשאר לחלוטין בערפל - עלילת העונה השנייה. "תצטרכו פשוט לצפות בה", אמר בהתחמקות המפיק מייקל אלנברג, ו-ווית'רספון הוסיפה: "אנחנו רק מתחילים. ננסה לפענח מה הדינמיקות החדש, מה הנורמלי החדש".

אם זה לא מספיק מעורפל, ההתחמקות המשיכה גם כשהשיחה הגיעה להשתתפותו של סטיב קארל בעונה השנייה. קארל, שמגלם את המגיש המטרידן מיץ' קסלר, הוחתם לעונה אחת בלבד, ולפי הסיום של העונה הראשונה, בהחלט יתכן שהדמות שלו לא תחזור. המפיקים אמרו בעבר שהם ישמחו עם קארל ימשיך גם לעונה השנייה, אבל כרגע אין להם חדשות בנושא. נציין שקארל הוחתם מאז גם לתפקיד ראשי בסדרה הקומית "כוח החלל" בנטפליקס, באיחוד משמח עם יוצר "המשרד" האמריקאית, גרג דניאלס. ההופעה של קארל ב"כוח החלל" תהפוך אותו, על פי הדיווחים, לשחקן המתוגמל ביותר בטלוויזיה האמריקאית, והוא צפוי להרוויח יותר ממיליון דולר לפרק על הסדרה.

אחת הביקורות כלפי העונה הראשונה של "תוכנית הבוקר" הייתה בנוגע ליחס של הסדרה למיץ', שהרגיש לעתים מלטף מדי יחסית לדפוסי ההתנהגות הטורפניים של הדמות, שבאחד הפרקים הטעונים בעונה גם כפה מגע מינית על מפיקה זוטרה שעבדה לצדו בתוכנית. אניסטון הסבירה את הבחירה הזאת: "היה לנו חשוב להיכנס לראש של נרקיסיסט עדין וכריזמטי. להראות איך אפשר להיות תחת השפעה וניצול של כוח מבלי אפילו להיות מודעים לזה. רצינו לחקור את הפרספקטיבה הזאת של הדמות".

אחד העיתונאים בפאנל העיר שהמפיקה הנ"ל, בגילומה של גוגו מבת'ה-רואו, היתה אישה שחורה, מה שמשריש את הייצוג החלש והקורבני של נשים שחורות בטלוויזיה, וציין לרעה גם את האופן בו נסגר קו העלילה של הדמות - ומכאן, ספוילר לסיום העונה הראשונה של "תוכנית הבוקר" - שהתמודדה עם דיכאון והתמכרות, שתסמיניהם החמירו בעקבות התקיפה של מיץ', ובסופו של דבר שמה קץ לחייה. ווית'רספון השיבה בהתחמקות קלה לביקורת ואמרה: "יש לנו צוות כותבים שמנסה מאוד להתחשב בזה, באופן בו התמודדנו עם זה. רצינו מאוד להתמודד עם הדמויות האלה באמת ובאותנטיות. אני מעריכה את המחשבות שלכם, הן חשובות ויש להן משמעות".

השחקניות גם הודו שאחת הסיבות לכך שהביקורות המוקדמות על הסדרה היו קרירות, הייתה ההחלטה של אפל לשלוח למבקרים שלושה פרקים בלבד לצפייה לפני עליית העונה. "אני חושבת שחשוב לראות את העונה כולה. קשה להבין מה קורה עם הדמויות משלושה פרקים", אמרה ווית'רספון, ואניסטון הסכימה: "יש חוט מקשר שלוקח אתכם מהפרק הראשון ועד הפרק האחרון".

מכיוון שהפאנל נערך על ידי אגודת מבקרי ומבקרות הטלוויזיה ומול חברי האגודה, לא מפתיע שהשאלות על הביקורות הלא מחמיאות נענו בנימוס פוליטי. "אין לי בעיה לשמוע ביקורת", אמרה ווית'רספון. "זה עוזר לנו להתמקד ולשפר חלקים של הסיפור שאולי היו מבלבל. אני מקבלת את הביקורות בברכה". אלנברג הוסיף: "אנחנו מכבדים את התקשורת. בהחלט היה שם רגע מתוח, אבל אף אחד מאיתנו לא נוטר טינה לעיתונאים. אנחנו מצפים לראות את הביקורות שלכם על העונה השנייה".