עם כל הכבוד לכל משתתפי העונה של "חתונה ממבט ראשון", נראה שהזוג שמושך הכי הרבה תשומת לב בימים האחרונים הוא אריק ודובי. עוד ועוד אנשים מציגים את הזווית שלהם בכל הנוגע לפרק סופ"ש הזוגות (ששודר בשבת), בין אם מדובר בהזדהות עם דובי ברגע השבירה שלה, או בניסיון לפענח מה בדיוק אריק כתב בפתק שהשאיר לה.

למי שפספס, נזכיר: במהלך הפרק דובי ניסתה לרתום את יתר הזוגות למשחק היכרות במסגרתו כל אחד יציג את עצמו באמצעות תנועה. לאחר שהזוגות לא הבינו מה התנועות של דובי היו אמורות לסמל, היא הסבירה להם כי "אני הראיתי מצד אחד שאני מאוד קלילה והולכת מהר ומתקתקת (...) אני גם נינוחה, אני חושבת. אני גם קצת פזיזה". לתיאור הזה של דובי את עצמה, אריק הגיב בכך שפנה אליה ושאל אותה "עכשיו זה היה אמיתי, מה שעשית? שאני אדע בשביל עצמי". 

דובי, שנפגעה מההערה של אריק, פרשה לחדר, העבירה אל הספה את המצעים מהמיטה שלה - וצולמה גם כשהיא נסערת ובוכה בעקבות התקרית. כשאריק חזר לחדר, הוא ניסה לבדוק עם דובי מה גרם לה לבכות והאם יש לו קשר לכך, אך נכון לפרק האחרון היא עוד לא הסבירה לו מה בדיוק קרה. בניסיון ליישר את ההדורים, אריק כתב לדובי פתק והשאיר לה אותו בחדר המקלחת - או לפחות ניסה. המצלמה התמקדה במכתב של אריק במשך כמה שניות, וחשפה חלקים ממנו בבירור, אולם לא מעט צופים ניסו להקפיא את התמונה ולהבין כל מה שנכתב בו.

אם עוד לא הצלחתם לפענח את התמונה המטושטשת, או אולי אפילו ויתרתם מראש, כנראה תשמחו לדעת מה שגילינו מהו הנוסח המלא של הפתק המדובר:

"דובי בוקר טוב!
שתדעי שאם פגעתי, אני מתנצל.
אני לא יודע מה קרה וממה נפגעת ממני.
בואי נהנה יחד מהזמן שנותר לנו בתהליך ולאחר מכן תחליטי מה שתרצי
סבלנות וזמן.

נ.ב
כולם פה נחמדים הבנים והבנות.
רגע שחולף לא חוזר בואי נהנה.

אריק"

הפתק של אריק העסיק את הצופים לא רק בגלל התוכן שלו. לאורך הדקות האחרונות של הפרק, המצלמה התמקדה שוב ושוב באריק, שניסה למצוא דרך להשאיר לדובי את הפתק. על המראה לא היה לו איך להדביק אותו, הניסיון להיעזר במזלג לא צלח - ולבסוף אריק הסתפק בגלגול של המכתב לתוך כוס. הנסיונות, ובהם גם הכשלונות, של אריק הפכו למוקד עניין בפני עצמו, עם לא מעט בדיחות וממים בנושא. את הספקולציות בנוגע לתוכן המכתב אולי עוד יכולנו לפתור, אבל בכל מה שנוגע לשאלה מה הבעיה להניח אותו על השיש וזהו - אין לנו ממש איך לעזור.