בחודש שעבר חשף השחקן ג'ים ביבר, הידוע בתור בובי סינגר מהסדרה "על טבעי", שאחייניתו בת ה-16, קירה, חלתה בזן נדיר במיוחד של סרטן במוח. "לבי נשבר", כתב בדף הטוויטר שלו בליווי תמונה שלה, "לאחייניתי היפהפייה בת ה-16 יש סרטן במוח שבלתי אפשר לנתח. עלויות הטיפול שלה מזעזעות. בבקשה, אם אני משמעותי עבורכם באיזשהי צורה, תרמו דולר, או עשרה, או עשרת אלפים, לטיפול שלה. זה שווה את העולם כולו בשבילי ובשבילה".

A post shared by Lee and Mia (@jardpadaleckles) on

השחקן הפנה לדף מימון המונים שפתחה משפחתה של קירה, וכוחם של המעריצים הוכיח את עצמו ובגדול - מאות אלפי דולרים נאספו כבר עבור הטיפול בקירה, כשנכון לעכשיו נאספו כבר $280,582 מתוך היעד - 350,000$.


ביבר סיפר למגזין The Hollywood Reporter שכעבור שעה מהרגע בו פרסם את דף מימון ההמונים ברשתות החברתיות, הסכום עלה באלפי דולרים, עם יותר מ-6,500 אנשים שתרמו את כספם. "היא דומעת ונרגשת מההיענות. זה די מדהים", הוא סיפר, "בכל יום אני רואה הוכחות לכמה אכפתיות וכמה שטוב הלב האנושי הוא הבסיס של קהילת המעריצים הספציפית הזו". במהלך הראיון הוא גם התבדח בנוגע להיכרותה של אחייניתו עם התכנית: "אני חושב שקירה סוף סוף מתרשמת מהדוד שלה, כי אני לא בטוח שהיא הבינה עד עכשיו כמה השפעה יכולה להיות לשחקן מהסדרה 'על-טבעי'".

 

tvbee בפייסבוק