"זה היה מסע שלא התכוננתי אליו נפשית": כשאילנית לוי ואלירז שדה החליטו להצטלם לדוקו-ריאליטי "משפחת שדה", הם לא ידעו על הדרמה הרפואית שמצפה להם בהמשך הדרך. תוכנית הריאליטי המשפחתית מבית HOT, שעוקבת אחר חייהם של בני הזוג וילדיה של אילנית, ליאם ואלין גולן, מגיעה השבוע לסיומה - ובפרק שישודר הערב (א') בני המשפחה משחזרים מול המצלמות את הסיבוכים בלידתה של הבת הטרייה אריאה.

"אני ילדתי בניתוחים קיסריים, ידעתי את הזמן שזה אמור לארוך, והזמן הזה עובר", אילנית מספרת, "לי היה ברור שמשהו לא בסדר. באיזשהו שלב ההרדמה עוברת ואני אומרת לאלירז, 'זה לא בסדר. זה לא הכאב שאני אמורה להרגיש. אני לא נושמת'. אבל אז הרופאים הגיעו, והתחילו בדיקות, והם הבינו גם שמשהו לא בסדר, ומסתבר שנוצר קרע בתוך הבטן שמייצר בלגן וכאב שלא ברא השטן". צפו בהצצה בלעדית לפרק שישודר הערב: 

"ואז מתחיל שבוע שלם של ניסיון לעבור את תהליך הריפוי בצורה טבעית", אלירז ממשיך, ומספר ש"אחרי שמונה ימים היא כבר לא עומדת בזה. זה לילות בלי שינה, כאבי תופת, מלא משככי כאבים ומלא בדיקות". "אני לא יכולה להיות אמא בשמונת הימים האלה", אילנית מסבירה, "ואז הרופאים לא יכלו לראות אותי יותר סובלת והחליטו לעשות שוב ניתוח". "אנחנו יושבים בחדר וקוראים תהילים, לא ידענו מה לעשות. האחיות יושבות איתנו בלילה ובוכות איתנו", הם מספרים, "אני זוכרת אותו מסתכל עליי עם אריאה בידיים, הייתי בטוחה שאני משאירה אותם לבד. שאני מפה לא יוצאת". 

הניתוח של אילנית עבר כמובן בשלום - ו"משפחת שדה" מראה גם את החזרה של בני הזוג לבית, שם ליאם ואלין עוזרים בגידול אחותם הקטנה ומשחזרים את אותם ימים קשים. "פתאום אלירז יוצא, כולו לבן. הוא אמר לי 'אני מרגיש אני צונח, אני מרגיש שאני צריך לשבת', ואז הוא מתעלף", מספרת אלין, שגם טרחה לתעד את הרגעים ההם. "הוא הלך לכיסא, כולו מעולף עדיין, והוא אומר לי 'איזה חמודה, איך נקרא לה?'". "הייתי גמור", אלירז מודה, "הרגשתי כמו אחרי ניתוח".