החיסונים כבר מחולקים, הסגר השלישי יסתיים גם הוא בסופו של דבר וחזרה לשגרה הפכה מחלום בלתי אפשרי לתקווה ממשית הרבה יותר. רק דבר אחד נותר כשהיה לאורך רוב 2020: האיחוד של כוכבי "חברים" עדיין רחוק מאיתנו בצורה לא הוגנת כמעט. נזכיר: כבר בסוף 2019 אישרו ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, ליסה קודרו, מאט לה-בלנק, מתיו פרי ודיוויד שווימר (שהם רייצ'ל, מוניקה, פיבי, ג'ואי, צ'נדלר ורוס - בהתאמה) כי ששתם וכן יוצרי הסדרה ישובו ויצלמו פרק איחוד מיוחד של הסיטקום האהוב. פרק האיחוד צפוי היה לעלות בשירות הסטרימינג החדש HBO מקס (שרכש גם את הזכוית הבלעדיות לשידורים החוזרים של "חברים" בסכום משוער של 425 מיליון דולרים) עם תאריך שידור מקורי באביב 2020.

באופן מובן למדי, התפרצות נגיף הקורונה מסביב לעולם האטה את תכניות האיחוד של שחקני "חברים". שידור הפרק נדחה מספר פעמים, ולמרות הדיווחים על כך שששת השחקנים יקבלו שני מיליון דולרים על צילומי האיחוד, דווח גם כי הצילומים הנ"ל עוד לא התרחשו בכלל. כעת, קרוב לשנה אחרי ההכרזה הרשמית על אותו פרק איחוד, לליסה קודרו יש קצת חדשות טובות בנושא. השחקנית , שהופיעה לאחרונה גם בספיישל הקומי "מוות ל-2020!" בנטפליקס, התארחה בסוף השבוע שעבר בפודקאסט "Literally!" בהנחיית שחקן נוסף שאולי ואולי לא הגיע לשיא שלו בניינטיז: רוב לאו.

בשיחה בין השניים, אישרה קודרו כי פרק הספיישל לא יכיל סצנות מתוסרטות חדשות אלא, כפי שמעריצים רבים כבר חשדו, שיחה פתוחה ומתרפקת של השחקנים והיוצרים. כשלאו שאל אם לאור כל הדחיות במועד שידור הפרק הם עוד מתכננים בכלל להוציא אותו לפועל, קודרו השיבה "כבר צילמתי לזה משהו מראש, אז אנחנו בהחלט עושים את זה". והיי, גם זו חשיפה כלשהי, ועכשיו אנחנו יודעים שבנוסף לשיחה בין השחקנים, ישולבו בפרק גם עדויות שצולמו ונערכו בנפרד. "זה מפגש שלנו ביחד, מה שלא קורה הרבה, ולא קרה מול קהל מאז 2004, כשסיימנו", תיארה קודרו את פרק האיחוד ואמרה גם כי הצוות מחכה להיווצרותם של תנאים בטוחים יותר לצילומים וכי הם צפויים לצלם את הפרק, לדבריה, "באביב המוקדם-מוקדם".

גם אחרי 236 פרקים ועשר עונות שהגיעו לקצן כבר ב-2004, "חברים" נותרה אחת מהקומדיות האמריקאיות הפופולריות ביותר על המסך. היא שודרה בערוצים שונים בשידורים חוזרים מחזוריים, וב-2015 נכנסה גם לספריית הסדרות של נטפליקס. שירות הסטרימינג צבר מאז פופולריות אדירה, וחלק גדול מהסדרות ששודרו בו בשידורים חוזרים זכו לחיים מחודשים הודות לדור חדש של צופים שנחשף אליהן לראשונה. האיחוד היה אמור לחתום את חגיגות 25 השנים לשידור העונה הראשונה של "חברים" - חגיגות שכללו, בין השאר, פתיחה של בית קפה שעוצב כמו בית הקפה מהסדרה וכן הפצה של עשרות מוצרים ממותגים ברוח הסדרה.